Makalius rekomenduoja 2017 balandį

Talinas-Tartu Kelios datos
79 €
3
Talinas-Tartu
#

2 dienų kelionė į Estiją su nakvyne 3* viešbutyje Taline, ekskursijomis ir galimybe apsilankyti Tartu mokslo muziejuje AHHAA – tik 79 €!!!

Tenerifė Kelios datos
332 €
2
Tenerifė
#

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės kelionė į Tenerifę – išvykimas rytoj! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais – 332 €!!!

Kosta Brava Kelios datos
419 €
3
Kosta Brava
#

IŠPARDUOTA! Pavasario atostogas praleisk Kosta Bravoje, Ispanijoje! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje – 419 €!!!

Turkija Kelios datos
225 €
3
Turkija
#

IŠPARDUOTA! WOW! Paskutinė minutė į Turkiją: skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 7 nakvynės su „viskas įskaičiuota“ – TIK 225 €!!!

Kreta Kelios datos
409 €
3
Kreta
#

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės atostogos Kretoje FANTASTIŠKA KAINA! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 409 €!!!

Gruzija Kelios datos
160 €
Gruzija
#

IŠPARDUOTA! Savarankiškas pavasario atostogas praleisk spalvingoje Gruzijoje! Skrydis iš Vilniaus ir 7 n. viešbutyje – 160 €!!!

Tenerifė Kelios datos
485 €
2
Tenerifė
#

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės atostogos Tenerifėje! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 485 €!!!

Praha-Viena-Budapeštas Kelios datos
179 €
3
Praha-Viena-Budapeštas
#

IŠPARDUOTA! Pažintinė 5 d. kelionė po Prahą, Vieną ir Budapeštą: ekskursijos, nakvynės, pusryčiai ir Makaliaus DOVANA – tik 179 €!!!

Turkija Kelios datos
399 €
4
Turkija
#

IŠPARDUOTA! Nori ten, kur šilta?! Paskutinės minutės kelionė į Turkiją, Antaliją! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. puikiai vertinamame 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 399 €!

Turkija Kelios datos
339 €
3
Turkija
#

IŠPARDUOTA! Pigios paskutinės minutės atostogos Turkijoje! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir net 8 n. su „viskas įskaičiuota“ – vos už 339 €!

Maldyvai (Velykos) Kelios datos
1349 €
4
Maldyvai (Velykos)
#

IŠPARDUOTA! Atostogauk Maldyvuose per vaikų Velykų atostogas! Skrydis su „Turkish Airlines“, kelionės vadovo paslaugos, plaukimas iki salos, 7 n. 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 1349 €!

Turkija, Antalija Kelios datos
535 €
5
Turkija, Antalija
#

IŠPARDUOTA! Oho! Savaitės poilsis Turkijoje gerame 5* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – tik 535 €!!!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt