Makalius rekomenduoja 2017 liepą

Krokuva, Zakopanė Spalio 12 - Spalio 15
129 €
3
Krokuva, Zakopanė
#

Savaitgalio išvyka į Krokuvą ir Zakopanę! Kelionė autobusu, 2 n. viešbučiuose su pusryčiais ir ekskursinė programa – 129 €!

Šveicarija Kelios datos
409 €
Šveicarija
#

IŠPARDUOTA! Žygis po vaizdingąsias Šveicarijos Alpes! Kelionė autobusu su žygio vadu, ekskursijomis ir nakvynėmis kalnuose – tik 409 €!

Žygis į Monblaną Kelios datos
499 €
Žygis į Monblaną
#

IŠPARDUOTA! Žygis kalnų maniakams – kopiame į Monblaną! Kelionė autobusu su žygio vadu, ekskursijomis ir nakvynėmis kalnuose – 499 €!!!

Turkija Kelios datos
435 €
4
Turkija
#

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės atostogos Turkijoje! Skrydis iš Kauno su bagažu ir pervežimais bei savaitė viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 435 €!

Kreta Kelios datos
547 €
2
Kreta
#

IŠPARDUOTA! Vasaros atostogos Kretoje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje – tik 547 €!!!

Bulgarija Kelios datos
529 €
3
Bulgarija
#

IŠPARDUOTA! Rugpjūčio pradžioje atostogauk saulėtoje Bulgarijoje! Skrydis su bagažu ir pervežimais bei savaitė viešbutyje su pusryčiais – 529 €!!!

Bulgarija Kelios datos
465 €
2
Bulgarija
#

IŠPARDUOTA! Jau kitą savaitę atostogauk saulėtoje Bulgarijoje! Skrydis iš Kauno su bagažu ir pervežimais bei savaitė viešbutyje su pusryčiais – 465 €!!!

Rodas Kelios datos
489 €
3
Rodas
#

IŠPARDUOTA! Vidurvasario atostogos saulėtoje Rodo saloje! Skrydis iš Kauno su bagažu ir pervežimais, bei savaitė viešbutyje su pusryčiais – 489 €!!!

Pietų Italija Kelios datos
350 €
Pietų Italija
#

IŠPARDUOTA! Vidurvasario atostogas praleisk saulėtoje Pietų Italijoje! Skrydis iš Kauno ir savaitė viešbutyje – 350 €!!!

Turkija Kelios datos
650 €
4
Turkija
#

IŠPARDUOTA! Liepą keliauk į Turkiją! Skrydis iš Kauno, bagažas, pervežimai ir 7 n. gerai vertinamame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 650 €!

Bulgarija Kelios datos
575 €
3
Bulgarija
#

IŠPARDUOTA! Vidurvasario atostogos saulėtoje Bulgarijoje! Skrydis su bagažu ir pervežimais bei savaitė viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 575 €!!!

Ispanija Kelios datos
623 €
3
Ispanija
#

IŠPARDUOTA! Liepos pabaigoje užkeliauk saulėtąją Ispanijos pakrantę! Skrydis iš Kauno, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 623 €!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt