Makalius rekomenduoja vasarą

Gėlių festivalis Ventspilyje Kelios datos
30 €
Gėlių festivalis Ventspilyje
#

IŠPARDUOTA! Trumpa išvyka į Gėlių festivalį Ventspilyje! Kelionė autobusu, ekskursinė programa ir Makaliaus DOVANA – tik 30 €!

Bulgarija Kelios datos
575 €
3
Bulgarija
#

IŠPARDUOTA! Vidurvasario atostogos saulėtoje Bulgarijoje! Skrydis su bagažu ir pervežimais bei savaitė viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 575 €!!!

Austrijos Alpės (pažengusiems) Kelios datos
459 €
Austrijos Alpės (pažengusiems)
#

IŠPARDUOTA! Paskutinės vietos! Užkariauk Austrijos Alpių viršūnes! Kelionė autobusu su vadu ir 6 d. žygis su nakvynėmis kalnų trobelėse - 459 €!!!

Ispanija Kelios datos
623 €
3
Ispanija
#

IŠPARDUOTA! Liepos pabaigoje užkeliauk saulėtąją Ispanijos pakrantę! Skrydis iš Kauno, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 623 €!

Bulgarija Kelios datos
373 €
3
Bulgarija
#

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės kelionė į Bulgariją! Skrydis iš Kauno, bagažas, pervežimai ir NET 10 n. viešbutyje su pusryčiais – TIK 373 €!!!

Šveicarija Kelios datos
449 €
3
Šveicarija
#

IŠPARDUOTA! Nepamirštama išvyka į žavingąją Šveicariją! Kelionė autobusu, ekskursinė programa ir 6 n. viešbučiuose su pusryčiais – 449 €!

Neapolis Kelios datos
407 €
3
Neapolis
#

IŠPARDUOTA! Ilgos vasaros atostogos pietų Italijoje! Skrydis iš Kauno ir net 10 nakvynių viešbutyje su pusryčiais – 407 €!!!

Bulgarija Kelios datos
485 €
3
Bulgarija
#

IŠPARDUOTA! Rugpjūtį keliauk pailsėti į Bulgariją! Skrydis iš Kauno, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 485 €!

Pažintinė kelionė po Gruziją Kelios datos
699 €
3
Pažintinė kelionė po Gruziją
#

IŠPARDUOTA! Pažintinė vasaros kelionė po Gruziją! Skrydžiai su „Turkish Airlines“, bagažas, pervežimai, ekskursinė programa Gruzijoje su gidu ir 7 nakvynės su pusryčiais – 699 €!

Kroatija Rugpjūčio 23 - Rugpjūčio 30
471 €
Kroatija
#

IŠPARDUOTA! WOOOW! Rugpjūčio atostogos Kroatijoje! Skrydis į Splitą ir 7 naktys viešbutyje – TIK 471 €!!!

Turkija Rugpjūčio 24 - Rugpjūčio 31
718 €
5
Turkija
#

IŠPARDUOTA! NEREALIOS atostogos Turkijoje! Skrydžiai, bagažas, pervežimai ir savaitė naujame 5* viešbutyje su „ultra viskas įskaičiuota“ – 718 €!!!

Bulgarija Kelios datos
299 €
3
Bulgarija
#

IŠPARDUOTA! Trumpos paskutinės minutės atostogos Bulgarijoje! Skrydis su bagažu ir pervežimais bei 5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais – 299 €!!!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt