Tulpių žydėjimo šventė Olandijoje 2012, datos, kainos, kaip nuvykti

2015-09-14
Tulpių žydėjimo šventė Olandijoje 2012, datos, kainos, kaip nuvykti

Jei norite tikro pavasario – vykite į Olandijos tulpių žydėjimo šventę. Keukenhof parkas, kuriame vyksta šis renginys, įsikūręs netoli Amsterdamo ir yra išties unikalus bei išlieka vienu populiariausių traukos objektų Nyderlanduose per pastaruosius 16 metų.

Kartais juokaujama, jog jei nebuvai Keukenhof, nebuvai Nyderlanduose iš viso. Tulpių žydėjimo šventė nuostabi dėl dviejų dalykų – spalvų ir kvapų. Septynių milijonų gėlių žiedai suformuoja dekoracijas nuotraukoms ir yra tikra atgaiva gėlių mylėtojams!

Keukenhof parko darbo laikas: iki gegužės 20 dienos. Apsilankyti galite kasdien, 08:00 – 19:30 valandomis, įskaitant savaitgalius. Pagrindinis paradas vyks balandžio 21 dieną, tačiau ir po jo žadami renginiai bei ne ką mažesni įspūdžiai.

Bilieto kaina suaugusiam: 14,5 eurų; vaikams (4-11 metų) 7 eurai.

Jei norite patekti į Tulpių žydėjimo šventę pigiau ar nemokamai – jums pravers Olandijos kortelė

Olandijos kortelė galioja pasirinktinai 2, 5 ar 7 dienas ir suteikia nemokamą arba beveik nemokamą įėjimą į įvairius muziejus, nuolaidas viešajame transporte Amsterdame, Utrecht, Hagoje ir Roterdame. Kortelės privalumai – nemokamai galėsite aplankyti Van Gogo muziejų, Rijksmuseum, Madame Tussauds, praplaukti kanalo kruizu, dalyvauti miesto turuose, Heineken Experience, Canal Bus Hop on Hop off ir pasinaudoti daugybe kitų pasiūlymų. Gausite ir knygą-gidą (rinksitės iš 6 kalbų).

Su kortele taikoma pirmumo teisė patekti į muzieju. Na ir dar vienas privalumas – su kortele gaunate vieną nemokamą įėjimą, kurį galėsite išnaudoti savo pasirinktam objektui. Jeigu dažnai keliaujate – galite įsigyti metinę kortelę, pvz., 2012/2013 – galioja nuo vasario iki kitų metų kovo mėn.

Olandijos kortelės kaina: 2 dienų - 28 eurai, 5 dienų - 44 eurai, 7 dienų - 54 eurai, vaikams - 34 eurai. Įsigyti galima turizmo informacijos centruose ir internetu: http://www.hollandpass.com/, beje, šiuo metu taikomos nuolaidos.

Kaip nuvykti į Tulpių žydėjimo šventę?

Tulpių žydėjimo šventė puiki proga apsilankyti Amsterdame, o nukeliauti iki Amsterdamo galite ir iš Eindhoveno, kur nuskristi galima kiek pigiau. Lėktuvo bilietų žvalgomės ryanair.com arba pas Makalių čia: www.makalius.lt/aviabilietai.

Viešbučių dairykitės čia.

Kelionė iš Eindhoveno į Amsterdamą truks apie pusantros valandos. Autobuso bilietų iš Eindhoveno oro uosto į Amsterdamą dairykitės čia:  http://www.airexpressbus.com/.

Užsakyti galite ir pas Makalių, parašykite jam: