Naujiena!!! Jungtiniai skrydžiai į Kanarų salas, Maroką, Maltą, Graikiją!

2013-03-05
Naujiena!!! Jungtiniai skrydžiai į Kanarų salas, Maroką, Maltą, Graikiją!

Ar žinai, ar girdėjai, kad nuo šiol labai paprasta susiplanuoti savo kelionę jungtiniais skrydžiais ir dar vienu metu rezervuotis viešbutį? Makalius pamatė, išbandė ir nusprendė parodyti tai visiems.

Puslapis Waavo.lt ėmė siūlyti neregėtą negirdėtą naujieną – atostogų planavimą pigių skrydžių bendrovių pagalba ir net viso paketo – skrydžio ir apgyvendinimo – pasiūlymus. Daugybė žmonių Makaliaus kaskart prašo padėti susiplanuoti žiemos kelionę, surasti pigų apgyvendinimą, patogius skrydžius persėdimui, tačiau mes patys to fiziškai nesuspėjame padaryti dėl tokių laiškų gausos.  Tuo tarpu waavo.lt sistema sudėlioja laikus ir persėdimus tarp skrydžių taip, kad būtų pakankamai laiko persėsti iš vieno lėktuvo į kitą keliaujant netgi su registruojamu bagažu!

Waavo.lt šiuo metu siūlo atostogas Algarvėje už 758 litus/9 dienoms su visais mokesčiais, netgi trylikos dienų kelionę į Maltą už 924 litus arba 9 dienas Lanzarotėje už 963 litus.

Kaip viskas vyksta?

Spaudžiate Waavo.lt , pasirenkate skiltį „Skrydis+Viešbutis“ ir dešinėje matote pačius geriausius pasiūlymus skrydžiams į Ibizą, Maljorką, Maltą, Kanarų salas, Sardiniją!!!

Išsirenkate gražiausią ir pigiausią viešbutį, pasirenkate patogų skrydį (kartais pateikiama pora variantų skrydžiui Jūsų atostogų link), pasirenkate kiek lagaminų Jums reikia, jei apskritai Jums reikia jų ir tai - viskas.

Beje, rezervuojant skrydžius, viešbučius iš karto galite užsisakyti ir pervežimo iš oro uosto į viešbutį ir atgal paslaugą! Tokiu būdu Jūsų kelionę pilnai sukompletuoja Waavo.lt . Viskas vienoje vietoje planuojant kelionę savarankiškai.

Visą paketą užsakote internetu, nereikės niekur skubėti. Apmokėjimui nereikalinga kreditinė kortelė, galite tiesiog atlikti pavedimą.

Gal Jums jau nusibodo keliauti kitų suorganizuotomis grupėmis, kitų pasiūlytomis kryptimis, o galbūt jau nusibodo skaityti ir girdėti atsiliepimus apie tas pačias visų patirtas keliones? Jeigu taip, tada tikriausiai Jums reikėtų išbandyti keliauti savarankiškai, būtent tai ir siūlo Waavo.lt .

Lietuvos kelionių organizatoriai niekada nepasiūlys nuvykti į Maltą, Lanzarotę, Fuerteventurą, Gran Kanariją ar Siciliją – tokias keliones visad reikia planuotis patiems. Makalius didžiai rekomenduoja Waavo.lt ir sveikina su šaunia idėja!