Kaip užsiregistruoti į RYANAIR skrydį? Makalius.lt pagalba

2012-09-24
Kaip užsiregistruoti į RYANAIR skrydį? Makalius.lt pagalba

Daugelis žmonių nežino, kaip užsiregistruoti į savo skrydį internetu, todėl Makalius.lt nusprendė viską paaiškinti savo skaitytojams.

[Kaip tai padaryti?]

1. Kai iki skrydžio lieka mažiau nei 2 savaitės, Jūs jau galite užsiregistruoti ir atsispausdinti tikruosius bilietus. Suveskite puslapio adresą - www.ryanair.com

2. Dešinėje puslapio pusėje žaliame fone rasite skiltį "ONLINE CHECK-IN".

3. Įėję į šią skiltį, pasirinkite pirmąją registracijos į skrydį opciją - "Option 1".

4. Pirmąjame lauke įveskite savo skrydžio rezervacijos patvirtinimo numerį, kuris susideda iš 6 ženklų (skaičių ir/arba raidžių).

5. Antrąjame lauke įveskite paskutinius keturis kortelės, kuria pirkote bilietus, skaičius.

6. Pasirinkite savo skrydį - iš kur skrendate ir į kur skrendate.

7. Spauskite "Online Check-in".

8. Jums turi atsidaryti langas su 5 sąlygomis, kurias Jūs turite patvirtinti varnele.

9. Paspauskite "CONTINUE" ir atsidariusiame lange uždėkite varnelę prie savo vardo ir pavardės - atsivers laukas su prašoma įvesti informacija apie save - gimimo data, tautybe, dokumento tipu, dokumento numeriu, šalimi bei paso/asmens tapatybės kortelės galiojimo laiko pabaiga.

LABAI SVARBU VISĄ INFORMACIJĄ ĮVESTI BE KLAIDŲ, TODĖL PATIKRINKITE VISKĄ KELIS KARTUS.

10. Suvedus reikiamą informaciją, pažiūrėkite, kad būtų uždėta varnelė prie "Check in for Return Flight" lauko. Tai leis Jums automatiškai užsiregistruoti ir skrydžiui atgal. Žinoma, jeigu Jūsų skrydis yra į abi puses ir jeigu pertrauka tarp skrydžių ne didesnė nei dvi savaitės.

11. Spauskite "Check-in" mygtuką ir, patvirtinę, kad visa įvesta informacija yra teisinga,  atsispausdinkite Jums paruoštus bilietus, kuriuos PRIVALOTE turėti su savimi kelionėje - juos reikės pateikti prieš lipant į lėktuvą.

NETURINČIUS ĮLAIPINIMO PASŲ KELEIVIUS RYANAIR AVIALINIJOS NUO ŠIOL BAUDŽIA 60 eurų BAUDA.

P.S.: Jeigu iškilo sunkumų registruojantis skrydžiui, kurį įsigijote su mūsų pagalba, susisiekite el.paštu labas@makalius.lt arba mūsų telefonu +37063996444. Jeigu bilietus pirkote tiesiogiai iš ryanair.com puslapio, skambinkite į Ryanair aptarnavimo liniją, kadangi pagelbėti Jums negalėsime.