Londonas: informacija ir lankytinos vietos - Kelionių forumas - Makalius.lt

Kelionių forumas - Makalius.lt: Londonas: informacija ir lankytinos vietos - Kelionių forumas - Makalius.lt

Peršokti prie turinio

• 3 Puslapiai +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nauja tema
  • Jūs negalite rašyti atsakymo į šią temą

Londonas: informacija ir lankytinos vietos

#1 Vartotojas yra atsijungęs   Makalius

• Dalyvis
  • Grupė: Administrators

2010 02 23, 11:56

Diskusijos apie Londoną :D
Mūsų jau 18 000!!!
Įvertink pasisakymą 0

#2 Vartotojas yra atsijungęs   slaza

• Įsivažiuojantis
  • AkisAkisAkis
  • Grupė: Members

2010 02 23, 13:13

kas apsiperkat Londone? kur? ir kada buna nuolaidos? laukiu komentaru :D
Įvertink pasisakymą 0

#3 Vartotojas yra atsijungęs   Galardo

• Narys
  • AkisAkis

2010 02 24, 17:21

slaza pasakė:

kas apsiperkat Londone? kur? ir kada buna nuolaidos? laukiu komentaru :rofl:

ar jums moterims be pirkimo kas nors galvoj dar sukasi?

Mano planuose Kovo 23-25 dienomis aplankyti British museum,toliau nacionaline meno galerija pamatyti Vangogo ir kitų legendinių meninkų darbų,ir National geography museum,
zodziu noriu pamatyt mumijas,egiptieciu,romos ir kt,.senoves kariu aprangą,ginklus,kulturos daiktus,taip pat iš tikrų dinozaurų kaulų atstatytus jų skeletus:) pagrinde tik dėl šių reginių ir pasirinkau pavasario kelionę I londoną,butinai reikes pasizmonet kokiuose pabuose,o daugiau net neisivaizduoju kolkas ka daugiau ten darysiu,zinoma dar draugai bus aplankyti:)
Įvertink pasisakymą 0

#4 Vartotojas yra atsijungęs   Tekilla

• Keliautojas
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis

2010 02 25, 09:47

Citata

ar jums moterims be pirkimo kas nors galvoj dar sukasi?

Sukasi sukasi :D tik va i Londona lekti ir neapsipirkti - bent man neisivaizduojama :rofl: :rofl:
Only birds fly first class! ;)
Įvertink pasisakymą 0

#5 Vartotojas yra atsijungęs   martynz

• Dalyvis
  • AkisAkisAkisAkisAkis

2010 02 25, 12:01

Nu, pabusiu prie moteru :rofl: Tikrai vos ne nuodeme nepasipirkti, kai toks kainu skirtumas. Geguze okupuosiu parduotuves :rofl:
M.
Įvertink pasisakymą 0

#6 Vartotojas yra atsijungęs   slaza

• Įsivažiuojantis
  • AkisAkisAkis

2010 02 25, 12:42

martynz pasakė:

Nu, pabusiu prie moteru :D Tikrai vos ne nuodeme nepasipirkti, kai toks kainu skirtumas. Geguze okupuosiu parduotuves :rofl:

tikrai nuodeme buti Londone ir neapsipirkti :D :rofl:
Įvertink pasisakymą 0

#7 Vartotojas yra atsijungęs   Tekilla

• Keliautojas

2010 02 25, 13:36

aš už :?: galim paorganizuoti masini apsipirkima ;) ;) :rofl: :rofl: nusiaubtume visas parduotuves :P
Įvertink pasisakymą 0

#8 Vartotojas yra atsijungęs   slaza

• Įsivažiuojantis
  • AkisAkisAkis

2010 02 25, 13:49

Tekilla pasakė:

aš už :?: galim paorganizuoti masini apsipirkima ;) ;) :rofl: :rofl: nusiaubtume visas parduotuves :P

As tiktai uz :rofl: :rofl: :rofl: gal iskart reikia suorganizuot koki atskira lektuva :lol:
Įvertink pasisakymą 0

#9 Vartotojas yra atsijungęs   Tekilla

• Keliautojas

2010 02 25, 13:50

slaza pasakė:

Tekilla pasakė:

As tiktai uz :rofl: :rofl: :rofl: gal iskart reikia suorganizuot koki atskira lektuva :lol:

nemanau, kad tiek norinčių bus :lol:
Įvertink pasisakymą 0

#10 Vartotojas yra atsijungęs   osox

• Prižiūrėtojas
  • Grupė: Moderators

2010 02 25, 13:58

Manau, kad ir man jau pats laikas būtų apsipirkti prieš vasarą, tad aš greičiausiai būčiau :?:
Mano asmeninis tinklaraštis: www.osokinas.com
Įvertink pasisakymą 0

#11 Vartotojas yra atsijungęs   martynz

• Dalyvis
  • AkisAkisAkisAkisAkis

2010 02 25, 14:10

Greiciau atsirastu pigiu bilietu i USA. Mestumemes ten shopintis :/
M.
Įvertink pasisakymą 0

#12 Vartotojas yra atsijungęs   Tekilla

• Keliautojas

2010 02 25, 14:47

Na i USA tokiom kainom, kaip mus skraidina ryanair dar labai labai ilgai neskraidysim :P o gal net ir nebus tokiu kainu :?:
Įvertink pasisakymą 0

#13 Vartotojas yra atsijungęs   Ruta

• Dalyvis
  • AkisAkisAkisAkisAkis

2010 02 28, 21:36

as irgi sutikciau pasishopinti kartu :) :)
Įvertink pasisakymą 0

#14 Vartotojas yra atsijungęs   Galardo

• Narys
  • AkisAkis

2010 02 28, 23:48

pasiutot?:) jei rimtai,tai as irgi perku, lendu prie sendaikciu turgu ir parduotuveliu,nes USA megsta visokias senienas tai perka per ebay ir kitus aukcionus,lietuvoj neberandu nieko antikvaro vertingo uz nedidele kaina,o UK dar galima rasti=]
tai ar kas 23-25 dienom niekas neketina lankytis Londone pramogai ne darbui?:)
Įvertink pasisakymą 0

#15 Vartotojas yra atsijungęs   pliumbum

• Dalyvis
  • AkisAkisAkisAkisAkis

2010 03 26, 05:01

Nu ką, dabar va sėdžiu Londone.. Galiu pasakyti, miestas tai nieko šiaip įspūdingo :wasntme: Lyginant su Paryžium tai visiškas š.., o ir su Vilnium palyginus būtų dar daug abejonių, kur gražiau. Bet čia yra keletas neblogų dalykų :lol: Dėl ko verta važiuoti į Londoną, tai dėl muziejų. Čia jie tiesiog pasakiški. Apsilankiau kokiuose penkiuose, vienas už kitą geresni ir tobulesni. Ir kas svarbiausia, dauguma jų nemokami. Pats pačiausias man pasirodė Tate Modern. Aš nelabai mėgdavau ir suprasdavau šiuolaikinį meną, kol ten neapsilankiau. Bet paskaičiau tuos kūrinių aprašymus, tuos visus paaiškinimus.. Ir pradėjau po truputį suvokti visą to meno nuostabumą. Ir pats pastatas tiesiog įspūdingas - buvęs fabrikas, milžiniškas, su kaminu.. Kiti irgi gana įspūdingi - Science museum, British museum, National gallery, Natural history museum..

Apsipirkti čia tikrai verta, tik nepasakyčiau kad tas kainų skirtumas toks milžiniškas.. Nebent jei perki kokiame Primark.. Jei nori iš Marks and Spencer, tai kaina daugmaž ta pati..
Paveiksliukas
Įvertink pasisakymą 0

#16 Vartotojas yra atsijungęs   alina

• Įsivažiuojantis
  • AkisAkisAkis

2010 04 20, 11:05

[quote name="pliumbum"]Nu ką, dabar va sėdžiu Londone.. Galiu pasakyti, miestas tai nieko šiaip įspūdingo :wasntme: Lyginant su Paryžium tai visiškas š.., o ir su Vilnium palyginus būtų dar daug abejonių, kur gražiau. Bet čia yra keletas neblogų dalykų :D Dėl ko verta važiuoti į Londoną, tai dėl muziejų. Čia jie tiesiog pasakiški. Apsilankiau kokiuose penkiuose, vienas už kitą geresni ir tobulesni. Ir kas svarbiausia, dauguma jų nemokami.

Čia jau skonio reikalas. Man pavyzdžiui Londonas labai gražus. žinoma, turbūt nenorėčiau ten gyventi ilgą laiką. Man vilnius kur kas jaukesnis :)Ir sutinku, kad muziejuose verta lankytis, pvz Britų muziejuje (nekreipiant dėmesio į tai, kad britai prisivogė eksponatų iš kitų šalių. na bet toks laikmetis buvo)
Įvertink pasisakymą 0

#17 Vartotojas yra atsijungęs   blackniki

• Naujokas
  • Akis

2010 05 17, 05:44

Jooo...Londonas - zavus miestas. As cia ziuriu is turistaujanciu ir pasikulturinancio zmogaus puses. Tai miestas, kuriame visada atrasi ka veikti ir, kas svarbiausia, daug nemokamu muzieju, renginiu ir pan.
Bunant pirma karta Londone, tai rekomenduoju vaikstynes aplink Big Bena, Vestminsteri, zodziu, apsukti ratus aplink, Soho rajoneli, "kiniecius" + butinai paragaujant ju maisto.
Nepamirstam uzsukti i Natural Hiistory muzieju South Kensingtone. Pilna atrakciju ir idomybiu, gali cia pat visokius bandymukus padaryti, pajausti zemes drebejimus ir pan. Ispudinga, viskas vienoje vietoje: nuo dinozauru, akmenu iki zmogaus proto vingrybiu....
Nepraleiskite ir Mokslo muziejaus, kuris isikures cia pat. Ten yra tokia parduotuvele su smagiais daikciukais, net suaugusiam yra kas veikti :) Sis muziejus gal labiau patiks vyriskai auditorijai, bet paziureti tikrai yra i ka.
Tate Modern - irgi vienas ispudingesniu objektu, pabandykit surasti musu tautieciu darbu :)
British muziejus irgi savotiskai idomus, as asmeniskai i ji ejau del Rozetes akmens :) Bet tikrai yra i ka paziopsoti.
Apskritai visi sie pamineti muziejai verti eiti ne viena karta, nes begdamas nespeji daug ko uzkabinti...
Buvom uzsuke ir i ta garsuji vaskiniu figuru muzieju, kuris beje mokamas, bet man gaila buvo pinigeliu sumoketu, Gamtos muziejus 100% permusa sita "ispusta burbula".
Daug nemokamu galeriju, parodu. Uzlekem ir garsiu paveikslu paziopsoti i Nacionaline galerija, irgi ispudinga.
"Antikvariecius" kvieciu uzsukti i Camden towna. Man asmeniskai, tai pati smagiausia vieta. Dienos metu kunkuliuoja, verda parduotuveles, tatoo salonai, senienu turgeliai, o vakare sujuda "kabakeliai" su gyva muzika. "Aukso kasykla" :D

Va...po savaites dar karteli dumiu i Londona...tai vis svarstau ka cia dar reiks aplankyti :D Jei turite ka pasiulyti, tai rasykit :D nes visos "ggarsenybes" jau apziuretos, noretusi dar kokiu "perliuku" atrasti :D
Siaip galvoju uzsukti i ciia:
Abbey road
Kensington palace
Covent garden sekmadieni su real food market
imperial war museum
The monument to great fire of London
Brick lane turgus ( sekmadieniais )
Primrose hill
Wallace collection

Gal kas buves? kokios nuomones? gal net neverta?
Dekui :P
Girioje išsiskyrė du keliai ir aš pasirinkau mažiau pramintą.

Robert Frost
Įvertink pasisakymą 0

#18 Vartotojas yra atsijungęs   pliumbum

• Dalyvis
  • AkisAkisAkisAkisAkis

2010 05 19, 10:43

Iš tavo paminėtų buvau Abbey road ir Imperial War Museum. Abbey road aišku dėl bitlų eini? :rofl: Jei taip, tai pasiimk kokį nors The Beatles walking tour, pagūglink kada ir kokie būna. Visi jie būtinai nuveda ten, o iš esmės būnant ne fanu ir be gido tai ten neįdomu. Tiesiog ta perėja kur visi eidami fotografuojasi, ir aprašinėta siena, kurią iš naujo nudažo kas mėnesį ir vėl aprašinėja :D

Imperial War Museum verta, man labai patinka karo muziejai. Šis ir Invalidų rūmai Paryžiuje daugmaž panašaus lygio, geriausi Europoje. Tik Londone be abejo muziejaus parduotuvė geresnė šimtąkart.
Paveiksliukas
Įvertink pasisakymą 0

#19 Vartotojas yra atsijungęs   Gedookas

• Naujokas
  • Akis

2011 04 25, 14:56

Siaip kas ketinat vykti i Londona, siulau nueiti i miuzikla. Pikadilio aiksteje ten ju daug yra. Mes buvom dviese Elvio Preslio miuzikle tai buvo pasaka! Zmogui 30 svaru regis kainavo, bet kiekvieno skatiko vertas miuziklas, labai aukstos kokybes :)
Įvertink pasisakymą 0

#20 Vartotojas yra atsijungęs   turist

• Naujokas
  • Akis

2012 01 21, 17:11

Sveiki, noriu pasiteirauti koks pigiausias ir greiciausias budas nuvykti i Heatrow oro uosta is Gatvicko Lutono ar Stanstedo. Bus naudinga visa informacija, kaip greiciausiai, kaip pigiausia, kaip optimaliausia. Labai butu naudinga informacija is tu kas tai jau yra bandes. Keleiviai butu 4, todel neatmetama ir taxi galimybe. Aciu visiems.
Įvertink pasisakymą 0

Pasidalinti šia tema:

• 3 Puslapiai +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite rašyti atsakymo į šią temą

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt