Marokas - Kelionių forumas - Makalius.lt

Kelionių forumas - Makalius.lt: Marokas - Kelionių forumas - Makalius.lt

Peršokti prie turinio

• 9 Puslapiai +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Paskutinis »
  • Nauja tema
  • Jūs negalite rašyti atsakymo į šią temą

Marokas

#1 Vartotojas yra atsijungęs   Viktorija :)

• Ekspertas
  • Akis
  • Grupė: Members

2011 09 12, 23:48

Afrikos Marokas. Ar teko lankytis šioje šalyje?

Kur apsistojote? Kaip maitinotės?

Ką verta nuveikti Maroke?

Jūsų patarimai vykstantiems :)
Įvertink pasisakymą 0

#2 Vartotojas yra atsijungęs   raimondelis

• Kelionių guru!
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis

2011 09 13, 15:13

Rodyti pranešimąViktorija :), 2011 09 12, 23:48 , pasakė:

Afrikos Marokas. Ar teko lankytis šioje šalyje?

Kur apsistojote? Kaip maitinotės?

Ką verta nuveikti Maroke?

Jūsų patarimai vykstantiems :)

Nelabai kas lekia i ta puse,temoj- kelioniu reportazai, nuotraukos, pasiziurek , biski yra aprasyta, nelabai rodosi forume kurie buvo ten. O siaip - google :wasntme: :smile:
Įvertink pasisakymą 0

#3 Vartotojas yra atsijungęs   Domba

• Patyręs keliautojas
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis

2011 09 13, 16:58

kazkas is forumo dalyviu aprase savo kelione su visom foto. Paieskok tik, berods cia ideta nuoroda i kazkoki tinklapi su gan issamiu aprasymu.
Įvertink pasisakymą 0

#4 Vartotojas yra atsijungęs   wexiuzz

• Naujokas
  • Akis

2011 09 15, 00:30

Sveiki, buvau Maroke, būtent Marakeše, čia birželio 21-24 dienomis :) Ką galiu pasakyti, kad man tiek dienų pilnai užteko pamatyti kultūrą, Maroko žmones, vietinius turgus na ir viską :) tiesiog ten taip viskas savotiška.. :) Kas domina tiksliau, galiu papasakoti, nes na visko neaprėpsiu, arba gautųsi ilgas pasakojimas
Įvertink pasisakymą 0

#5 Vartotojas yra atsijungęs   raimondelis

• Kelionių guru!

2011 09 15, 10:19

Pasakok pasakok, su nuotraukelem, kad ir ilgas aprasymas, tikrai daug kam bus idomu, tik temoj : kelioniu reportazai
Įvertink pasisakymą 0

#6 Vartotojas yra atsijungęs   Storm

• Narys
  • AkisAkis

2011 09 20, 22:07

Gal ir įžūliai nuskambės iš žmogaus, rašančio pirmąją žinutę forume, bet nesuprantu kaip galima žinovo tonu tvirtint, kad užtenka 3 dienų šaliai ir jos kultūrai pažinti. Buvau Maroke dvi savaites, per tą laiką net nespėjau vandenyno pamatyt, nes neršėm po kitą šalies dalį. Labai tikiuosi grįžti ten, kad pamatyt vietas, kurioms neužteko laiko ir vietas, kurias norisi pamatyt dar ir dar kartą. Nesu rašytoja. Galbūt reportažo ir nesigaus man apie aplankytas šalis, bet kam nors kas nors konkrečiai domina - su malonumu atsakysiu.

P.S. O kai išssiaiškinsiu kaip įkelt nuotraukas, tai ir vaizdį parodysiu :)
Įvertink pasisakymą 0

#7 Vartotojas yra atsijungęs   ernissss

• Kelionių guru!
  • Grupė: Moderators

2011 09 21, 08:49

Manau, kad tai priklauso nuo to, kiek konkreciam zmogui reikia to pazinimo. Vienam uztenka triju dienu, kitam dvieju savaiciu, o treciam gal reikia puse metu pagyventi ir dar su vietiniu apsizenyt :).
Ir visi vienodai gales tvirtint, kad viska toje salyje mate ir viska zino. Plius, wexiuzz sako, kad jam uzteko pamatyt, o ne pazint sali, tai du skirtingi dalykai.
Jeigu per dvi savaites Maroke nespejai pamatyt juros, vadinasi, neturejai tokio tikslo, o ne laiko pritruko. As, pvz., beveik dvi savaites vazinejau po Prancuzija ir nemaciau Paryziaus :) arba per savaite Italijoj neaplankiau nei Romos, nei Neapolio, nei Venecijos :).
Kiekvienam savo... :)
Kelionės lavina protą. Jeigu, žinoma, jūs jo turite. - Gilbert Keith Chesterton (1874-1936)
Įvertink pasisakymą 0

#8 Vartotojas yra atsijungęs   raimondelis

• Kelionių guru!

2011 09 21, 10:14

Rodyti pranešimąernissss, 2011 09 21, 08:49 , pasakė:

Manau, kad tai priklauso nuo to, kiek konkreciam zmogui reikia to pazinimo. Vienam uztenka triju dienu, kitam dvieju savaiciu, o treciam gal reikia puse metu pagyventi ir dar su vietiniu apsizenyt :).
Ir visi vienodai gales tvirtint, kad viska toje salyje mate ir viska zino. Plius, wexiuzz sako, kad jam uzteko pamatyt, o ne pazint sali, tai du skirtingi dalykai.
Jeigu per dvi savaites Maroke nespejai pamatyt juros, vadinasi, neturejai tokio tikslo, o ne laiko pritruko. As, pvz., beveik dvi savaites vazinejau po Prancuzija ir nemaciau Paryziaus :) arba per savaite Italijoj neaplankiau nei Romos, nei Neapolio, nei Venecijos :).
Kiekvienam savo... :)

Pilnai pritariu :handshake: , as irgi ne megejas lakstyt po muziejus ( kaip ne kurie ), susiplanuoji ka pamatyt, ar kur nueit per ta laika, kol buni toj sali ar mieste ir stengiesi ivykdyt visa ta, o jei nespeji, galima apsilankyt antra karta, o pazinimui - gali neuztekt ir keliu menesiu :wasntme:
Įvertink pasisakymą 0

#9 Vartotojas yra atsijungęs   Storm

• Narys
  • AkisAkis

2011 09 21, 13:27

Rodyti pranešimąraimondelis, 2011 09 21, 10:14 , pasakė:

Pilnai pritariu :handshake: , as irgi ne megejas lakstyt po muziejus ( kaip ne kurie ), susiplanuoji ka pamatyt, ar kur nueit per ta laika, kol buni toj sali ar mieste ir stengiesi ivykdyt visa ta, o jei nespeji, galima apsilankyt antra karta, o pazinimui - gali neuztekt ir keliu menesiu :wasntme:

Nepatikėsit, bet muziejų aš irgi nemyliu :) Tarkim Paryžiuje buvau 5 kartus, o luvre buvau sykį, o ir tą kart tik pagal nuorodas nuėjau iki Mona Lizos. Smalsu buvo ją pamatyt.

O dėl Maroko ir vandenyno, tai man tikrai pritrūko laiko. Labai norėjau pamatyt. o nespėjau, nes baisiai dykumoj patiko, tai ten tris dienas kiurksojom :)
Įvertink pasisakymą 0

#10 Vartotojas yra atsijungęs   ernissss

• Kelionių guru!

2011 09 21, 15:41

Rodyti pranešimąStorm, 2011 09 21, 13:27 , pasakė:

Nepatikėsit, bet muziejų aš irgi nemyliu :) Tarkim Paryžiuje buvau 5 kartus, o luvre buvau sykį, o ir tą kart tik pagal nuorodas nuėjau iki Mona Lizos. Smalsu buvo ją pamatyt.

O dėl Maroko ir vandenyno, tai man tikrai pritrūko laiko. Labai norėjau pamatyt. o nespėjau, nes baisiai dykumoj patiko, tai ten tris dienas kiurksojom :)

Tai tris dienas ar dvi savaites? :) Matyt dykuma labiau zavejo nei jura.
Kelionės lavina protą. Jeigu, žinoma, jūs jo turite. - Gilbert Keith Chesterton (1874-1936)
Įvertink pasisakymą 0

#11 Vartotojas yra atsijungęs   raimondelis

• Kelionių guru!

2011 09 21, 17:35

Turbut tris dienas nerado isejimo is dykumos - tai paskuj ne vandenynas rupejo :grin: ( joke ), dar sugrisi, jei taip patiko, pamatysi ta vandenyna, tik i dykuma jau ne....
Įvertink pasisakymą 0

#12 Vartotojas yra atsijungęs   Storm

• Narys
  • AkisAkis

2011 09 21, 19:46

Rodyti pranešimąraimondelis, 2011 09 21, 17:35 , pasakė:

Turbut tris dienas nerado isejimo is dykumos - tai paskuj ne vandenynas rupejo :grin: ( joke ), dar sugrisi, jei taip patiko, pamatysi ta vandenyna, tik i dykuma jau ne....

Į dykumą pirmu reikalu, aš jau išsiaiškinau, kad arčiau yra oro uostas, kai nereik per kalnus važiuot :) kokiai savaitei. O vėliau ir prie prie vandenyno.
In shalach (nežinau kaip tariasi, bet man labai patiko šitas bet kokio sakinio pabaigimas. Kas reikštų - jei dievas duos :))

Šiaip yra problemėlė grįžt. Labai stipriai reiks pasitelkt įkalbinėjimo meną, nes vyras nemėgsta kelis sykius į tą pačią šalį važiuot, o moteriškoj draugijoj nenorėčiau į arabų šalis (tas neliečia Egipto ir turkijos :))
Įvertink pasisakymą 0

#13 Vartotojas yra atsijungęs   ernissss

• Kelionių guru!

2011 09 21, 20:19

Nu jo, i Turkija tai tik be vyro :) Ten vyru netruksta :)
Įvertink pasisakymą 0

#14 Vartotojas yra atsijungęs   raimondelis

• Kelionių guru!

2011 09 22, 10:42

Kai nesu buves Maroke, tik valges ju apelsinus ir mandarinus - tai labai idomu, ka ten veikt 3 dienas dykumoj, kiausiniene smelyje kept, ar su dzipais vazinet, ar stebet vietine fauna ?
P.S.vyro vietoj biski susirupinciau tamstos norais su moteriska kompanija :geek:
Įvertink pasisakymą 0

#15 Vartotojas yra atsijungęs   Storm

• Narys
  • AkisAkis

2011 09 22, 15:08

Rodyti pranešimąernissss, 2011 09 21, 20:19 , pasakė:

Nu jo, i Turkija tai tik be vyro :) Ten vyru netruksta :)

Rodyti pranešimąraimondelis, 2011 09 22, 10:42 , pasakė:

Kai nesu buves Maroke, tik valges ju apelsinus ir mandarinus - tai labai idomu, ka ten veikt 3 dienas dykumoj, kiausiniene smelyje kept, ar su dzipais vazinet, ar stebet vietine fauna ?
P.S.vyro vietoj biski susirupinciau tamstos norais su moteriska kompanija :geek:

Įdomu kodėl prieš paleisdama žinutę į eterį galvojau, kad sulauksiu panašių komentarų :D Man nepatinka, nežinau kaip gražiau išsireikšt, turbūt reikia sakyt kitos rasės žmonės :D
Aš turėjau galvoj, kad Turkija ir Egiptas - šalys, į kurias važiuoju drybsot prie jūros, nardyt ir vaikštinėt po turistines vietas. ko gero sumanius važinėt po šalį ne turistiniais keliais ir į Egiptą be vyriškos kompanijos nevažiuočiau :)

P.S. O grįžtant prie Maroko temos, tai dykumoj tikrai yra ką veikt. Tiksliau nieko neveikt ir nesijaust dėl to blogai :) Tarkim man, moteriškei, paskutinius 15 metų didžiąją dienos dalį maigant kompo klavišus, įkopt į didžiąją kopą Merzugoj - didžiulis iššūkis ir dar didesnis malonumas, kad man pavyko, nesvarbu, kad prieš paskutinisu metrus šliaužte šliaužiau, o paskutinį metrą vyras užtraukė :).
Blyn, kaip nuotraukas čia įkelt? Parodyčiau apie ką kalbu :)
Įvertink pasisakymą 0

#16 Vartotojas yra atsijungęs   raimondelis

• Kelionių guru!

2011 09 22, 17:09

Prasau neuzpykt, bet labai dviprasmiskai skamba zodis - uztrauke :$
Tai negi 3 dienas kopinejot ?
Įvertink pasisakymą 0

#17 Vartotojas yra atsijungęs   Storm

• Narys
  • AkisAkis

2011 09 22, 19:05

Rodyti pranešimąraimondelis, 2011 09 22, 17:09 , pasakė:

Prasau neuzpykt, bet labai dviprasmiskai skamba zodis - uztrauke :$
Tai negi 3 dienas kopinejot ?

:D vieno karto užteko, ir po poros metų vis dar nenoriu pakartot kopimo :) Šiaip jei rimtai, nieko neveikėm. Buvom. Aš nežinau kas buvo nutikę man, bet buvo gera (gal į arbatikę ko primaišę buvo :)) Nieko mes ten neveikėm. Bet ir išvažiuot nenorėjom. Vieną dieną buvom fosilijų dirbtuvėlėse (čia ne dykumoj, miestely už kokių 20 km), vieną dieną po dykumą vaikštinėjom, o vieną dieną iš vis nieko neveikėm. Man pačiai buvo keista, šiaip aš esu prabangos mėgėja. Gal per skambiai pasakyta prabangos, bet palapinėje miegot aš nebenoriu (gal amžius nebeleidžia, arba išpindėjau :)) O ten, dykumoj, man viskas tiko. Net tai, kad į tuoletą durų nebuvo, užuolaidėlė tik, o duše vanduo tokio smirdumo (čia nuo žodžio smirda :)) buvo, kad pradžioj žiaukčiojau besiprausdama. Vakarais sėdedavom su viešbutuko savininku arbatėlę begerdami ir plepėjom. Tikrai įdomi patirtis buvo.
Įvertink pasisakymą 0

#18 Vartotojas yra atsijungęs   mindaugas_ok

• Įsivažiuojantis
  • AkisAkisAkis

2011 09 22, 22:05

Storm, butinai ikelkite nuotraukas, labai smalsu pamatyti apie ka kalbate ir skaityti Jusu pasakojima. :wink:
p.s. apie Maroka nemazai kituose kelioniu forumuose buvo prirasyta
Įvertink pasisakymą 0

#19 Vartotojas yra atsijungęs   ernissss

• Kelionių guru!

2011 09 23, 08:16

Nuotrauku ir platesnio pasakojimo butinai reikia, bet ji siulyciau rasyti cia.
1

#20 Vartotojas yra atsijungęs   raimondelis

• Kelionių guru!

2011 09 23, 10:24

Na va, pagaliau aiskuma :clap: , arbatele su priedais, tada nesistebiu, jau butu galima ir nuotraukeles parodyt ( ten kur rase ernissss ), nes baigiu isklausinet visus uztraukimus ir arbateliu gerimus, reikia vaizdo
Įvertink pasisakymą 0

Pasidalinti šia tema:

• 9 Puslapiai +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Paskutinis »
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite rašyti atsakymo į šią temą

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt