Keleivio elektroninės formos pildymas, keliaujant į Maldyvus

Visiems asmenims, keliaujantiems į Maldyvus, privaloma užpildyti elektroninę keleivio formą. Tai padaryti reikia per 96 val. iki atvykimo į šalį, tiek ir iš jos išvykstant. Kad tai padaryti būtų paprasčiau, paruošiau Tau instrukciją keleivio formos pildymui.

1 žingsnis. Pasirink, kada forma yra pildoma – atvykimo į Maldyvus metu ar išvykstant iš jų. „Travelling to Maldives“ reikia pasirinkti tuo atveju, jei forma pildoma prieš atvykstant į Madyvus, o „Departing from Maldives“ – išvykstant iš Maldyvų.

2 žingsnis. Čia gali įkelti savo paso nuotrauką. Tavo asmens informacija, matoma dokumente, bus panaudota tik tolimesnių žingsnių langeliams automatiškai užpildyti. Jei nenori kelti nuotraukos, tai daryti nėra privaloma (tuomet rinkis „Skip Upload“ – praleisti įkėlimą), tačiau daugiau informacijos, tokiu atveju, teks įvesti rankiniu būdu.

3 žingsnis. Pasirink savo pilietybę (jei esi lietuvis, reikėtų rinktis – „lithuanian“).

4 žingsnis. Išskleidžiamame sąraše pasirink, koks yra Tavo atvykimo į Maldyvus tikslas (jeigu važiuoji atostogauti, reikėtų rinktis „Holiday“, jeigu verslo reikalais – „Business“ ir t.t. ).

5. žingsnis. Įrašyk savo vardą.

6 žingsnis. Įrašyk savo pavardę.

7. žingsnis. Pasirink savo lytį („female“ – moteris, „male“ – vyras).

8 žingsnis. Įrašyk savo gimimo datą (formatas: metai-mėnuo-diena).

9. žingsnis. Įrašyk savo paso, su kuriuo keliausi, numerį.

10. žingsnis. Įrašyk savo paso, su kuriuo keliausi, galiojimo pabaigos datą (formatas: metai-mėnuo-diena).

11. žingsnis. Pasirink šalį, kurioje gyveni arba gyvenai pastoviai bent 12 pastarųjų mėnesių (jei tai yra Lietuva, pasirink – „Lithuania“).

12. žingsnis. Įrašyk savo el. pašto adresą (būtinai patikrink, kad el. pašto adresas būtų nurodytas teisingai).

13. žingsnis. Įrašyk savo mobilaus telefono numerį, pradžioje nurodant valstybinį kodą (formatas: +370********).

 

14 žingsnis. Pasirink oro uostą, į kurį atvyksi (Velana International Airport/Male' Seaport).

15 žingsnis. Įrašyk atvykimo į Maldyvus datą (formatu: metai-mėnuo-diena).

16 žingsnis. Pasirink kokiu būdu atkeliavai į Maldyvus – oro transportu („by air“) ar vandens („by sea“).

17 žingsnis. Įvesk skrydžio, kuriuo atvyksi į Maldyvus, numerį.

18 žingsnis. Įvesk sėdimos vietos lėktuve numerį (neprivaloma).

19 žingsnis. Įvesk skaičių dienų, kurias praleisi Maldyvuose.

20 žingsnis. Pasirink šalį, iš kurios atvyksti į Maldyvus (Makaliaus kelionės vykdomos iš Lietuvos, todėl reikia pasirinkti „Lithuania“).

21 žingsnis. Įvesk savo bilieto PNR numerį. Tai raidžių ir skaičių junginys, kuris gaunamas įsigijus kelionės bilietą. Jį rasti gali savo el. pašto dėžutėje – laiške, arba SMS žinutėje, kurią gavai įsigijus kelionę. Kartais šis numeris būna nurodomas ir ant pačio kelionės bilieto.

22 žingsnis. Pasirink valstybę, į kurią vyksi po viešnagės Maldyvuose (Makaliaus kelionės į ir iš Maldyvų yra vykdomos per Stambulą, todėl čia pasirinkti turėsi Turkiją – „Turkey“).

23 žingsnis. Pasirink kurorto / salos pavadinimą, kuriame (-ioje) apsistosi Maldyvuose.

24 žingsnis. Čia gali pasirinkti, ar nori tapti, specialiai turistams sukurtos, lojalumo programos Maldyvuose nariu („yes“ – taip, „no“ – ne). Daugiau apie programą gali pasiskaityti pastarosios tinklapyje.

25 žingsnis. Pažymėk, ar per paskutines 6 dienas lankeisi šalyje, kurioje yra paplitusi geltonoji karštligė („yes“ – taip, „no“ – ne).

26 žingsnis. Įkelk savo portretinę nuotrauką (gali būti daryta mobiliuoju telefonu). Svarbiausia, jog nuotraukoje nesimatytų pašalinių asmenų, daiktų, fonas turėtų būti šviesus, kad gautųsi tinkamas kontrastas su fotografuojamu asmeniu. Veidas negali būti uždengtas (nebent tai yra daroma dėl religinių ar medicininių priežasčių), veido negali dengti plaukai, akys turi būti gerai matomos. Nedevėti kepurių, akinių nuo saulės (ar kitokių, nuo kurių gali atsispindėti pašalinis vaizdas ir dėl to nebūtų matomos asmens akys). Veidas turėtų būti atpalaiduotas. Nuotraukos formatas: JPEG arba PNG, dydis – ne didesnis negu 3 MB.

27 žingsnis. Susipažink su taisyklėmis bei sąlygomis ir privatumo politika ir patvirtink, jog informacija, kurią pateiki deklaracijoje yra tikra, išsami ir teisinga.

28. žingsnis. Spausk „Submit“ (pateikti). Paspaudus šį mygtuką, forma bus baigta, todėl prieš pateikiant užpildytą formą, dar kartą pasitikrink, ar visa informacija užpildyta teisingai.

29 žingsnis. Tai Tavo atvykimo deklaracija. Gautą QR kodą patartina išsisaugoti.

 

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt