Makalius rekomenduoja 2017 liepą

Kreta Kelios datos
495 €
3
Kreta
#

IŠPARDUOTA! Liepą keliauk į nuostabiąją Kretą! Laisvų vietų liko nedaug! Skrydis iš Kauno, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 495 €!

Egiptas Kelios datos
373 €
5
Egiptas
#

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės atostogos Egipte, Šarm aš Šeiche! Skrydis iš Varšuvos su bagažu ir pervežimais bei savaitė gerame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 373 €!!!

Ispanija Kelios datos
623 €
3
Ispanija
#

IŠPARDUOTA! Liepos pabaigoje užkeliauk saulėtąją Ispanijos pakrantę! Skrydis iš Kauno, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 623 €!

Neapolis Kelios datos
353 €
3
Neapolis
#

IŠPARDUOTA! Nepamirštamos vasaros atostogos Italijoje, Kampanijos regione! Skrydis iš Kauno ir net 10 n. viešbutyje su pusryčiais – TIK 353 €!!!

Turkija Kelios datos
764 €
5
Turkija
#

IŠPARDUOTA! TIK SUAUGUSIESIEMS! Atostogauk išskirtiniame Bodrumo kurorte Turkijoje: skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. 5* viešbutyje ant jūros kranto su „viskas įskaičiuota“ – 764 €!

Turkija Kelios datos
509 €
5
Turkija
#

IŠPARDUOTA! Puikios atostogos Turkijoje liepą: skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. 5* viešbutyje su „ultra viskas įskaičiuota“ – 509 €!

Turkija Kelios datos
380 €
4
Turkija
#

IŠPARDUOTA! Liepą atostogauk fantastiškame Marmario kurorte! Skrydis iš Kauno, bagažas, pervežimai ir 7 n. 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – tik 380 €!

Kampanija Kelios datos
304 €
3
Kampanija
#

IŠPARDUOTA! Vidurvasario atostogos Italijos pietuose, Kampanijoje! Skrydis iš Kauno ir savaitė viešbutyje su pusryčiais – 304 €!!!

Kreta Kelios datos
787 €
5
Kreta
#

IŠPARDUOTA! Atostogauk Kretos saloje kaip karalius! Skrydžiai iš Vilniaus, pervežimai, bagažas ir 7 n. nuostabiame 5* viešbutyje su pusryčiais bei vakarienėmis – 787 €!

Neapolis Kelios datos
244 €
3
Neapolis
#

IŠPARDUOTA! Savarankiškos vasaros atostogos Italijos pietuose – Kampanijoje! Skrydis iš Kauno ir savaitė gerame viešbutyje su pusryčiais – 244 €!!!

Niujorkas Kelios datos
335 €
Niujorkas
#

IŠPARDUOTA! OHO! Vasaros atostogas praleisk Amerikoje! Skrydis iš Vilniaus į Niujorką ir atgal – 335 €!!!

Maljorka Kelios datos
649 €
3
Maljorka
#

IŠPARDUOTA! Vasaros atostogos Maljorkoje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 649 €!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt