Kiekvienas iš mūsų nors kartą gyvenime buvo nustebintas (ir paprastai tikrai ne itin maloniai), išvydęs savo išsvajotąjį viešbutį: kambarys atrodo tarsi studento būstas, o pusryčių stalas atrodo taip „gardžiai“, kad nusprendėte mėgautis tik kava (kuri, pasirodo, yra skiesta).
Didžiosios Britanijos vyriausybės atstovai patvirtino ilgai sklandžiusius gandus, kad ruošiamasi atsisakyti nacionalinės viešbučių vertinimo sistemos. Dabartinę situaciją specialistai delikačiai apibūdino kaip „sunkiai nusakomą“.
Nežinantiems priminsiu, kad britai gali pasigirti ne tik „nuostabiais“ britų patiekalais, neturinčiais skonio, bet ir viešbučiais, apie kurių kokybę juokauja patys britai.
Turizmo ministras John Penrose pasiūlė poilsiaujantiems geriau tikėti viešbučių rezervacinėse sistemose išsakytais žmonių komentarais: „Mes norėtume, kad žmonės mieliau naudotųsi šiomis sistemomis, tačiau jeigu verslas (viešbučiai) nori ir toliau turėti šią žvaigždučių reitingavimo sistemą, tai ją turės palaikyti pati“.
Ponas J. Penrose mano, kad viešbučiai negali būti pranašesni už automobilių pramonę ar, pavyzdžiui, dribsnius: „Aš nesu tikras, kodėl viešbučiai sulaukia tokio išskirtinio dėmesio iš vyriausybės, nes jų teikiamos paslaugos yra kasdieninės“.
Makaliaus nuomonė
Turbūt daugeliui atostogos pas britus tikrai neskamba viliojančiai, todėl daugelis mieliau pasiūlytų įvertinti viešbučius, kur yra šilčiau. Visgi britai – viena daugiausiai keliaujančių tautų pasaulyje – todėl jų noras keisti tokią viešbučių vertinimo sistemą yra sveikintinas. Jau seniai noriu, kad interneto paslauga turėtų įtakos viešbučio įvertinimui.