IŠPARDUOTA!

Padovanok neužmirštamą vasarą patiems silpniausiems!

Šis pasiūlymas nebegalioja!

AKCIJA BAIGĖSI! AČIŪ!!!! Šios akcijos metu surinkome 455 € stovyklai organizuoti!!! Labai dėkoju už Jūsų gerumą :)

2016-05-17
Padovanok neužmirštamą vasarą patiems silpniausiems! Išparduota. Ieškok kito pasiūlymo

Artėjant vasarai daugelis Jūsų džiaugsis galimybe ištrūkti į gamtą ar kurortą, tačiau neįgalius vaikus auginančioms šeimoms tokie potyriai dažnai tėra ilgesinga svajonė. Didžiausia bėda ne ta, kad neįgalų vaiką auginantys tėveliai yra nepasiturintys. Dažnai aplinkybės susiklosto taip, kad tėvai prie savo ypatingos atžalos būna prikaustyti 24 valandas per parą, visiškai negalėdami atsitraukti. Todėl labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ šiais metais ruošiasi rengti jau aštuntą kartą vyksiančias psichosocialinės reabilitacijos stovyklas, kuriose dalyvaus negalios paliesti vaikai bei jų šeimos nariai. Kviečiu visus Jus prisidėti ir kartu paremti šią labai šaunią akciją! Tai padaryti išties nesudėtinga - tereikia  paspausti mygtuką "perku" ir paaukoti pasirinktą sumą - 2, 5 arba 10 €.

Šiems vaikams reikalingos specialios poilsio ir rekreacijos sąlygos, kurios dažniausiai padidina ir taip sunkiai besiverčiančių šeimų išlaidas, o dėl reikalingos nuolatinės priežiūros ir pagalbos, vaikus į stovyklas lydi šeimos nariai ar kiti jiems padedantys artimieji. Pailsėti, ar tiesiog pakeisti aplinką, turi ne tik negalią turintis vaikas, bet ir jo šeima, tačiau dažnu atveju tai lieka tik svajonė.

Tik jautrių žmonių dėka šioms šeimoms suteikiama galimybė atvykti į psichosocialinės reabilitacijos stovyklas, nes lėšos šiam gyvybiškai būtinam poilsiui šeimoms, auginančioms neįgalius vaikus, nėra skiriamos. Per aštuonerius metus „Algojimo“ rengiamose stovyklose ilsėjosi virš 3000 šeimų. Šių stovyklų tikslas - neįgalaus vaiko ir jo šeimos vasaros psichosocialinė reabilitacija.

Pasibaigus mokslo metams negalią turintys mažieji dėl negalios apribojimų nėra įtraukiami į vaikų vasaros poilsio programas. Vasaros laikotarpis tokiai šeimai ir pačiam vaikui pilnas iššūkių: dėl vaiko nesavarankiškumo vienas iš suaugusių šeimos narių turi atsisakyti darbo. Toks vaikas, vasaros laikotarpiu, neskyrus jam dėmesio, į mokyklą grįžta ne tik nepailsėjęs, bet ir praradęs socialinius įgūdžius ir pasiekimus, kurie buvo pasiekti mokykloje. Socialiai remtinoje ar socialinės rizikos šeimoje gyvenantis negalią turintis vaikas, jei jo negalia nėra sunki, dėl nepriežiūros, atsiduria gatvėje, todėl kyla grėsmė būti įtrauktam į kriminalines veiklas, patirti patyčias, būti seksualiai išnaudojamam, patirti alkį ir t.t.

Kviečiame Jus, geros valios žmones, jungtis bendriems darbams ir PADOVANOTI NEUŽMIRŠTAMĄ VASARĄ SILPNIAUSIEMS! Tik nuo Jūsų gerumo priklausys, kiek šeimų galės džiaugtis vasaros teikiamais malonumais, kurie „kitokiems“ vaikams suteiks neišdildomus įspūdžius visam gyvenimui .

Jūsų paaukotos lėšos bus skiriamos:

- nakvynės, maisto išlaidoms padengti;

- papildomoms kineziterapeuto, psichologo, dailės terapijos, muzikos terapijos paslaugoms apmokėti.

Padaryti gerą darbą išties paprasta: spauskite mygtuką "perku" ir paaukokite pasirinktą sumą - 2, 5 ar 10 €.

Apie organizaciją:

Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“, įkurtas 2008 m. Tai vienintelė Lietuvos nevyriausybinė organizacija, padedanti šeimoms, auginančioms negalią turinčius vaikus. Skleisdamas misiją – požiūrio į negalią keitimą, fondas vykdo socialinius, sociokultūrinius projektus, rengia mokymų programas tėvams, specialistams, verslo įmonėms, inicijuoja bei vykdo pagalbos negalią turinčiam vaikui ir jo šeimai programas ir kt.