Kas tas Makalius?

rimvydas

Manau, kad daugeliui skaitančių šį puslapį prisistatinėti nereikia, tačiau vis dar yra nemažai žmonių, užklydusių pirmą kartą ir nesuprantančių, kas čia per sekta :) Taigi, kas tas MAKALIUS?

Rimvydas. Mano vardas Rimvydas. Rimvydas Širvinskas. Esu šio puslapio įkūrėjas bei idėjos autorius. Kaip ji gimė? Viskas prasidėjo dar 2009-ųjų birželį, gražią vasaros dieną, kai supratau, jog nenoriu savo kelionių pasakojimais ir patarimais džiuginti kitų kelionių puslapių administratorių. Noriu kažko savo. Vienturtis visgi esu šeimoje, gal todėl nemėgstu dalintis :)

Troškimas visus patarimus sukelti po vienu „stogu“ virtualioje erdvėje galiausiai atvedė iki to, kad pasaulį išvydo puslapis, kuriame dabar ir esate – Makalius.lt. Ir kas galėjo pagalvoti, kad jau per pirmuosius veiklos metus šis, atrodytų, neskambus pavadinimas taip suskambės, kad turėsiu ne tik bene populiariausią kelionių portalą Lietuvoje, bet ir TV laidą "Makaliaus kelionės" (tiesa, jau kuris laikas esu ją kiek apleidęs...), kelionių žurnalą "Makalius.lt" bei labai šaunų ir didelį darbuotojų kolektyvą! Gryniausias pavyzdys, kaip pomėgis ir noras padėti kitiems gali tapti profesija.

Slapyvardis. Makalius yra mano slapyvardis, tik sutrumpintas. Jei atvirai, neretai jį girdžiu dažniau, nei tikrą savo vardą :) Kai man buvo 15 metų, užsiregistravau viename diskusijų apie keliones tinklalapyje slapyvardžiu Makaliukas. Kai paaugau, pakeičiau į Makalius. Idėja slapyvardžiui kilo labai juokingai. Skaudėjo gerklę, nuėjau pas gydytoją, ji liepė su makaliukais tepti gerklę kažkokiu juodu tirpalu. Kas tie makaliukai, paklausite? Tada ir aš nesupratau, todėl ir nesitepiau. Po savaitės nuėjau pas gydytoją, o ji manęs klausė, kodėl nedariau, kaip ji liepė? Sakiau, kad nežinau, kas tie makaliukai, o ji – taigi ausų krapštukai!!! Deja, buvo jau per vėlu, nes jau buvau šitaip pasivadinęs. Ačiū Dievui, kad niekas nežino, ką tai reiškia! Ir Jūs niekam neišduokit... ;)

Veikla. Makalius.lt – tai lyderiaujantis pigių kelionių internetu pardavėjas ir sparčiai augantis kelionių organizatorius. 2014 m. įgiję kelionių organizatoriaus statusą ne tik rengiame itin populiarias keliones autobusu, įmonių ir kitų didelių grupių išvykas, žygius į kalnus, bet ir įrodėme, kad net tokios tolimos egzotinės kryptys kaip Maldyvai ar Šri Lanka gali būti prieinamos daugeliui!

Kiekvienas Makaliaus komandos narys specializuojasi savo srityje – turime slidinėjimo, VIP, egzotinių bei savarankiškų kelionių ekspertus, kurie nuolat susipažįsta su siūlomais viešbučiais, šalies kultūra, papročiais ir tradicijomis. O redaktorių komanda sąžiningai prižiūri tinklaraštį ir užtikrina, kad Jus pasiektų aktualiausia informacija bei geriausi kelionių pasiūlymai.

Esame jaunas, energingas, profesionalus, didelių ambicijų turintis ir sparčiai augantis kolektyvas, visuomet pasiruošęs suplanuoti Jūsų atostogas ir atsakyti į visus rūpimus klausimus!

Makalius.lt administruoja:

UAB „TravelDeals LT”
Įmonės kodas 302583106
Ukmergės g. 124, LT-08100,
Vilnius, Lietuva
El.paštas: labas@makalius.lt
Tel.: +370 639 96 444

Kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 14238
(išduotas 2014-12-04 Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos)

Kelionės organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo laidavimo draudimai
[KOFG 001337 ir 600 0000062/2018, bendra suma 850 000 €)

Puslapis. Anksčiau Makalius.lt puslapis atrodė taip, kaip nurodyta žemiau. Toks tinklaraštukas, kuriame kasdien apsilankydavo keli tūkstančiai lankytojų. O dabar, kai esame didesni, gražesni, patrauklesni interneto naršyklėms ir vartotojų akims, turime daugiau funkcijų ir krūvą naudingos informacijos, į jį užsuka dar daugiau žmonių! Čia rasite skrydžio bilietų, viešbučių paieškos sistemas, gausybę savarankiškų, poilsinių, pažintinių kelionių pasiūlymų, keliautojų įspūdžių, patarimų ir dar daug daug visko! Drąsiai savo kelionės rūpesčius palikite mums, Makalius.lt puslapiui ir jo komandai :)

 

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt