BTA kelionių draudimo sąlygos dėl COVID–19 rizikos

SVEIKATOS DRAUDIMAS

Į šį draudimą įeina medicininių išlaidų draudimas. Už papildomą mokestį galite pasirinkti papildomas rizikas apimantį draudimo paketą: medicininių išlaidų + nelaimingų atsitikimų + kelionės nutraukimo draudimą arba medicininių išlaidų draudimą + nelaimingų atsitikimų draudimą.

Įsigijus įprastą medicininių išlaidų draudimą, kompensuojamos apdraustojo išlaidos, susijusios su COVID-19, tik stacionarinėje sveikatos priežiūros įstaigoje (ligoninėje), kai šių išlaidų neatlygina trečiasis asmuo arba jos atlyginamos tik iš dalies. Saviizoliacijos, maitinimo ar kitos išlaidos nekompensuojamos. Šį draudimą galite įsigyti ČIA.

Tačiau atsižvelgiant į vis didėjantį žmonių norą pažinti pasaulį, bet vis dar keliaujantį COVID-19 virusą, Makaliaus draugai BTA draudimo bendrovė siūlo kelionių draudimą, įtraukiant papildomas COVID–19 rizikas.

KELIONĖS NUTRAUKIMO DRAUDIMAS (kelionės metu susirgus COVID-19)

Ši COVID–19 rizika į draudimo sutartį gali būti įtraukta papildomai, draudžiantis įprastuoju kelionių draudimu. Draudimo apsauga COVID–19 ligos atveju galioja tik jei draudimo sutartis sudaryta apdraustajam esant Lietuvos Respublikoje. Norint įtraukti šią riziką, taikomas papildomas mokestis – 9 EUR asmeniui.

Kelionės metu draudimo apsauga galioja, jei grįžtant į Lietuvos Respubliką apdraustasis turi būti saviizoliacijoje arba, grįžtant į Lietuvos Respubliką, apdraustajam neleidžiama įlipti į Vežėjo transporto priemonę dėl jam nustatyto teigiamo COVID–19 testo rezultato. Testas privalo būti padarytas likus ne daugiau negu 72 val. iki skrydžio datos. Tokiu atveju apdraustajam bus kompensuotos jo patirtos išlaidos (neviršijančios 75 EUR už naktį ir ne daugiau kaip už 10 naktų) už apgyvendinimą viešbutyje dėl jam privalomos saviizoliacijos. Kelionės į Lietuvos Respubliką išlaidos kompensuojamos kaip nurodyta Taisyklių 34.1 punkte (lėktuvo ekonominis bilietas).

Trumpai:

  • Draudiminė suma – 1000 EUR (10 nakvynių x 75 EUR saviizoliacijai, 250 EUR grįžimui į Lietuvą)
  • Kompensuojamos 10 dienų būtinosios saviizoliacijos išlaidos viešbutyje (75 EUR para)
  • Kompensuojamas bilietų datos keitimas ar naujo bilieto įsigijimas (iki 250 EUR)

SUPLANUOTOS KELIONĖS ATŠAUKIMO DRAUDIMAS (susirgus COVID-19 ar kita liga iki kelionės pradžios)

BTA draudimo bendrovė, siekiant kaip įmanoma labiau apsaugoti keliautojus nuo nepatogumų, iškilusių dėl COVID–19 viruso, suplanuotos kelionės atšaukimo draudimo dėka papildomai saugos jei:

  • Prieš kelionę apdraustajam ar su juo keliaujančiam šeimos nariui patvirtinta COVID–19 liga, teigiamas testas, darytas ne anksčiau negu 72 val. iki skrydžio datos (šeimos nariai – sutuoktinis/sutuoktinė ar kartu gyvenantys, bendro ūkio siejami, nesusituokę asmenys, nepilnamečiai vaikai/įvaikiai iki 18 metų amžiaus, tėvai).

*Šis draudimas negalioja, jei asmuo, privalo izoliuotis dėl kontakto su sergančiu žmogumi (asmuo privalo izoliuotis, tačiau neserga).
**Jei kartu į kelionę vyksta ne šeimos nariai/ne vienas namų ūkis (pavyzdžiui, draugai), susirgus vienam keliaujančiam asmeniui, kompensaciją už kelionę gauna tik susirgęs asmuo.

Šis draudimas taip pat įtraukia rizikas, kaip:

  • Staigi, sunki liga/traumos, diagnozuotos/įvykusios iki numatytos kelionės dienos.
  • Apdraustojo nepilnamečių vaikų/įvaikių sunkus, staigus sveikatos sutrikimas/traumos, kai reikalinga apdraustojo globa.
  • Apdraustosios nėštumo komplikacijos
  • Apdraustojo šeimos nario mirtis
  • Žala apdraustojo turtui

SVARBU. Draudimą galima įsigyti likus ne mažiau nei 10 dienų iki kelionės pradžios datos. Draudimo liudijimo įmoka ~4 % nuo kelionės kainos (maksimali galima draudimo suma asmeniui – 2000 EUR). Besąlyginė išskaita – 10% nuo grąžintinos sumos.

Daugiau informacijos rasite čia: Suplanuotos kelionės atšaukimo draudimas.

Jei nori įsigyti kažkurį iš šių kelionių draudimo pasiūlymų, įtraukiant papildomas rizikas, kreipkis į mūsų kelionių ekspertus el. paštu labas@makalius.lt.

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt