Dovanų kuponai

Makaliaus dovanų kuponą įsigyk čia >

Dovanų kupono įsigijimo ir panaudojimo sąlygos

Pirkėjas informuojamas, kad:

 1. Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir atsiskaityti už iš UAB „TravelDeals LT“ įsigyjamas paslaugas Dovanų kupone (-uose) nurodyta suma. Dovanų kupono (-ų) turėtojai paslaugas gali išsirinkti įmonės svetainėse www.makalius.lt arba www.makaliauslietuva.lt [toliau-svetainė] arba atvykę į įmonės kelionių studiją (adresus galima rasti www.makalius.lt/kontaktai), jei nenurodyta kitaip.
 2. Dovanų kupono (-ų) turėtojas privalo:
  -   Perkant paslaugas įmonės kelionių studijoje informuoti jį aptarnaujantį specialistą prieš atsiskaitant už paslaugas, kad Jis atsiskaitys Dovanų kuponu (-ais) ir pateikti Dovanų kupono unikalų numerį.
  -   Įsigyjant daugelį produktų internetu, dovanų kupono kodą įvesti pirkimo procese, prieš įvykdant apmokėjimą. Jei tokios galimybės nėra (pvz. įsigyjant kai kurių mūsų partnerių organizuojamas keliones), dėl apmokėjimo reikia skambinti telefonu + 370 639 96 444 (darbo dienomis nuo 8:00 iki 19:00 val.). Kitu laiku rašyti el. laišką labas@makalius.lt. Laiškai atsakomi darbo dienomis 08:00-19:00. Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Gavus laišką ne darbo metu negalime garantuoti, kad norimos užsakyti paslaugos kaina liks nepakitusi.
 3. Įsigyjant paslaugas, viršijančias sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais arba banko pavedimu. Išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.
 4. Kuponas galioja 24 mėnesius nuo jo įsigijimo datos (jei nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.
 5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
 6. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už UAB „TravelDeals LT“ organizuojamas keliones, UAB „TravelDeals LT“ parduodamus kelionių organizatorių Novaturas, Itaka (Lietuva ir Lenkija), Coral Travel, JoinUp ir Anex Tour kelionių paketus, "Makaliaus Lietuva" poilsio Lietuvoje pasiūlymus.
  Už dovanų kuponą NEGALIMA įsigyti kito dovanų kupono.
 7. Dovanų kupono turėtojui (jei ne jis pats įsigijo kuponą), atsiskaitančiam Dovanų kuponu (-ais), PVM sąskaita- faktūra neišrašoma.
 8. Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.
 9. Grąžinus paslaugą ar prekę pirktą už dovanų kuponą, klientui yra grąžinamas tokios pačios vertės dovanų kuponas, už kurį paslauga ar prekė buvo pirkta. Jei buvo padaryta priemoka, tada priemoka grąžinama klientui.
 10. Dovanų kupono gavėjas pilnai atsako už dovanų kupono duomenų saugumą bei supranta, jog su kupono duomenimis teisėtai ar neteisėtai susipažinus tretiesiems asmenims jie turės galimybę pasinaudoti kuponu. UAB „TravelDeals LT“ neatsako už perduoto dovanų kupono duomenų saugumą, taip pat neturi jokios pareigos tikrinti ar kuponą pateikęs asmuo teisėtai juo naudojasi ir/arba informuoti turistą apie kupono panaudojimo faktą. Bet kuriam asmeniui pateikus kupono duomenis ir prašant sudaryti sutartį kupono pagrindu, UAB „TravelDeals LT“ laikysis prezumpcijos, jog kuponą pateikęs asmuo yra teisėtas jo savininkas.

Kilus klausimams skambinti tel. (8 639) 96 444 (darbo dienomis nuo 8:00 iki 19:00 val.). Kitu laiku rašyti el. pašto laišką labas@makalius.lt

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt