Dovanų kuponai

Makaliaus dovanų kuponą įsigyk čia >

Dovanų kupono įsigijimo sąlygos

Pirkėjas informuojamas, kad:

 1. Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir atsiskaityti už iš UAB „TravelDeals LT“ įsigyjamas paslaugas Dovanų kupone (-uose) nurodyta suma. Dovanų kupono (-ų) turėtojai paslaugas gali išsirinkti įmonės svetainėse www.makalius.lt arba www.makaliauslietuva.lt [toliau-svetainė] arba atvykę į įmonės kelionių studiją (adresus galima rasti www.makalius.lt/kontaktai), jei nenurodyta kitaip.
 2. Dovanų kupono (-ų) turėtojas privalo:
  -   Perkant paslaugas įmonės kelionių studijoje informuoti jį aptarnaujantį specialistą prieš atsiskaitant už paslaugas, kad Jis atsiskaitys Dovanų kuponu (-ais).
  -   Perkant paslaugas per svetainę dėl apmokėjimo reikia skambinti telefonu + 370 639 96 444 (darbo dienomis nuo 8:00 iki 19:00 val.). Kitu laiku rašyti el. laišką labas@makalius.lt. Laiškai atsakomi darbo dienomis 08:00-19:00. Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Gavus laišką ne darbo metu negalime garantuoti, kad norimos užsakyti paslaugos kaina liks nepakitusi.
 3. Įsigyjant paslaugas, viršijančias sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais arba banko pavedimu. Išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.
 4. Kuponas galioja 24 mėnesius nuo jo įsigijimo datos (jei nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.
 5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
 6. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už UAB „TravelDeals LT“ organizuojamas keliones, UAB „TravelDeals LT“ parduodamus Novaturas/Itaka/Tez Tour/Tiketa Tour/Coral Travel kelionių paketus, "Makaliaus Lietuva" poilsio Lietuvoje pasiūlymus.
  Už dovanų kuponą NEGALIMA įsigyti kito dovanų kupono.
 7. Dovanų kupono turėtojui, atsiskaitančiam Dovanų kuponu (-ais), PVM sąskaita- faktūra neišrašoma.
 8. Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.
 9. Grąžinus paslaugą ar prekę pirktą už dovanų kuponą, klientui yra grąžinamas tokios pačios vertės dovanų kuponas, už kurį paslauga ar prekė buvo pirkta. Jei buvo padaryta priemoka, tada priemoka grąžinama klientui.

Kilus klausimams skambinti tel. (8 639) 96 444 (darbo dienomis nuo 8:00 iki 19:00 val.). Kitu laiku rašyti el. pašto laišką labas@makalius.lt

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt