Egzotinės kelionės

Toliau esantys pasiūlymai išparduoti, tačiau kelionių idėjoms pasisemti rekomenduoju peržvelgti ir juos.
Suradęs patinkančią kelionę nedvejodamas kreipkis į mūsų kelionių ekspertus labas@makalius.lt arba +370 639 96444, ir jie tau pasiūlys panašiausius variantus.
Puerto Rikas
Išparduota
Puerto Rikas

IŠPARDUOTA! OHO! Sausį keliauk atostogauti į Karibus!!! Skrydis Oslas - Puerto Rikas - Oslas - 337 €!!!

Mauricijus
Išparduota
Mauricijus

IŠPARDUOTA! Egzotika Mauricijuje! Skrydis iš Varšuvos (11.25-12.07) ir 10 nakvynių 4**** viešbutyje su "viskas įskaičiuota" - 1507 €

Kenija
Išparduota
Kenija

IŠPARDUOTA! Nepamirštamos atostogos egzotiškoje Kenijoje! Skrydis iš Varšuvos (08.11-08.18) ir savaitė su "viskas įskaičiuota" - 849 €!!!

Šri Lanka
Išparduota
Šri Lanka

IŠPARDUOTA! Naujiena!!! Kelionės į Šri Lanką iš Vilniaus! Skrydis, bagažas, pervežimai ir net 12 naktų viešbutyje - 1025 €!

Singapūras-Tailandas
Išparduota
Singapūras-Tailandas

IŠPARDUOTA! Kruizas po Singapūrą, Kvala Lumpūrą ir Puketo salą su lydinčiu asmeniu! Skrydis su "Turkish Airlines", nakvynės viešbutyje ir plaukimas prabangiu laivu su pilnu maitinimu - 1610 €!!!

Išparduota

IŠPARDUOTA! Kruizas po Singapūrą ir Malaiziją, aplankant Langkawi salą su Makaliaus lydinčiu asmeniu! Skrydis su "Turkish Airlines", nakvynės viešbutyje ir plaukimas prabangiu laivu su maitinimu - 1649 €!!!

Dominikos Respublika
Išparduota
Dominikos Respublika

IŠPARDUOTA! Nepakartojamos atostogos egzotiškoje Dominikos Respublikoje! Skrydis iš Varšuvos ir 7 naktys viešbutyje su "viskas įskaičiuota" - 1007 €!!!

Puerto Rikas
Išparduota
Puerto Rikas

IŠPARDUOTA! Lapkritį keliauk atostogauti į Karibus!!! Skrydis Oslas - Puerto Rikas - Oslas - 308 €!!!

Zanzibaras
Išparduota
Zanzibaras

IŠPARDUOTA! Paskutinė minutė: pabėgimas į Zanzibarą! Kelionė iš Varšuvos su bagažu, pervežimais ir 10 n. 4* viešbutyje su maitinimu - tik 924 €!

Omanas
Išparduota
Omanas

IŠPARDUOTA! Paskutinė minutė! Nuostabios atostogos egzotiškame Omane! Skrydis iš Varšuvos ir savaitė prabangiame 5* viešbutyje su "viskas įskaičiuota" - 801 €!!!

Meksika
Išparduota
Meksika

IŠPARDUOTA! Paskutinė minutė! Nepakartojamos atostogos egzotiškoje Meksikoje! Skrydis iš Varšuvos ir 10 naktų 5***** viešbutyje su "viskas įskaičiuota" - 1165 €!!!

Mauricijus
Išparduota
Mauricijus

IŠPARDUOTA! Nepakartojamos atostogos egzotiškame Mauricijuje! Skrydis iš Varšuvos ir 10 naktų viešbutyje su pusryčiais - 1348 €!!!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt