Egzotinės kelionės

Brazilija Kelios datos
1510 €
3
Brazilija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Įspūdinga 13 d. kelionė į BRAZILIJĄ! Tiesioginis skrydis iš Varšuvos, bagažas, pervežimai ir apgyvendinimas viešbutyje su pusryčiais Rio de Žaneire prie pat paplūdimio – 1510 €!!!

Šri Lanka Kelios datos
465 €
Šri Lanka
Išparduota

IŠPARDUOTA! Egzotinė kelionė į Šri Lanką! Skrydis su vienomis geriausių avialinijų „Turkish Airlines“, bagažas bei 12 n. viešbutyje – 465 €!!!

Kinija – Filipinai – Singapūras Kelios datos
2599 €
4
Kinija – Filipinai – Singapūras
Išparduota

IŠPARDUOTA! Egzotiškas kruizas po Kiniją, Filipinus, Sigapūrą su lydinčiu asmeniu! Skrydis su bagažu, nakvynės 4* viešbutyje ir plaukimas prabangiu laivu su maitinimu – 2599 €!

Singapūras Kelios datos
699 €
Singapūras
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinė galimybė – atšvęsk Naujuosius metus įspūdingame Singapūre! Skrydis iš Vilniaus – 699 €!

Balio sala Kelios datos
899 €
3
Balio sala
Išparduota

IŠPARDUOTA! Egzotinė kelionė į Balį – tiesioginis skrydis iš Varšuvos, bagažas, pervežimai ir 14 n. viešbutyje su pusryčiais – 899 €!

Malaizija Kelios datos
875 €
4
Malaizija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Atostogos Malaizijoje!!! Skrydis su „Turkish Airlines“ į Kvala Lampūrą, vietinis skrydis į nuostabią Langkawi salą ir 11 n. 4* viešbutyje saloje – 875 Eur!

Šri Lanka Kelios datos
875 €
Šri Lanka
Išparduota

IŠPARDUOTA! Super gera kaina į egzotiškąją Šri Lanką per Kalėdas! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 12 n. viešbutyje ant vandenyno kranto – vos 875 €!!!

Singapūras ir Tailandas Kelios datos
1349 €
3
Singapūras ir Tailandas
Išparduota

IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į Singapūrą bei poilsis Puketo saloje Tailande: skrydžiai, pervežimai, ekskursijos su lietuviu kelionės vadovu bei 12 n. viešbučiuose su pusryčiais – 1349 €!

Mauricijus Kelios datos
1399 €
4
Mauricijus
Išparduota

IŠPARDUOTA! Valentino diena rojaus saloje Mauricijuje! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 7 n. 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 1399 €

Dubajus Kelios datos
523 €
4
Dubajus
Išparduota

IŠPARDUOTA! Rugsėjį pamatyk įspūdingąjį Dubajų savo akimis! Skrydžiai iš Vilniaus ir 9 n. viešbutyje miesto centre – 523 €!

Filipinai Kelios datos
694 €
3
Filipinai
Išparduota

IŠPARDUOTA! Super pigi kelionė į Filipinus! Skrydis iš Vilniaus į sostinę Manilą, vietinis skrydis į Palawan salą ir 13 n. viešbutyje – 694 €!

Singapūras ir Balio sala (ruduo) Kelios datos
1999 €
4
Singapūras ir Balio sala (ruduo)
Išparduota

IŠPARDUOTA! Rudens sezonas! 16 dienų kelionė po Singapūrą ir Balio salą su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu: skrydžiai, ekskursijos ir nakvynės 4* viešbučiuose – 1999 €! Išvykimas garantuotas!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt