Elektroninės keleivio formos pildymas į Šri Lanką

Dedi paskutinius taškus ant „i“ besiruošiant kelionei į Šri Lanką? Puiku, nepamiršk užpildyti ir sveikatos deklaracijos formos, reikalingos keliaujant į Šri Lanką. Kiekvienas keliautojas šią formą turi užpildyti atskirai (jei keliaujama su vaikais, atskira forma turi būti užpildyta ir kiekvienam iš jų). O kad tai padarytum paprasčiau, parengiau Tau instrukciją!

 

1 žingsnis. Įrašyk savo paso, su kuriuo keliausi, numerį.

2 žingsnis. Pasirink savo pilietybę (jei esi lietuvis, rinktis reikėtų „LITHUANIA“).

3 žingsnis. Įrašyk savo vardą su inicialais. Pavyzdžiui: Vardenis Pavardenis, V.P.

4 žingsnis. Įrašyk savo gimimo datą.

5 žingsnis. Įrašyk savo el. pašto adresą.

6 žingsnis. Pasirink savo lytį (female – moteris, male – vyras).

7 žingsnis. Nurodyk viešbučio, kuriame apsistosi kelionės metu, kontaktinį telefono numerį.

8 žingsnis. Pasirink, kuriame Šri Lankos regione yra viešbutis, kuriame apsistosi atostogų metu.

9 žingsnis. Nurodyk viešbučio, kuriame apsistosi kelionės metu, adresą.

10 žingsnis. Įrašyk, išvykimo šalį (mūsų atveju – Lietuva, įrašyti: „Lithuania“).

11 žingsnis. Pasirink išvykimo datą.

12 žingsnis. Pasirink skrydžio, kuriuo atvyksi į Šri Lanką, numerį.

13 žingsnis. Pasirink vieną iš atsakymų taip – „yes“ arba ne – „no“, ar kada nors sirgai COVID-19 liga prieš atvykstant į Šri Lanką?

14 žingsnis. Jei 13 žingsnyje Tavo atsakymas buvo teigiamas, tuomet pasirink datą, kada Tau buvo diagnozuota COVID-19 liga.

Pastaba! Visus reikiamus dokumentus šiame puslapyje galima prisegti tik JPG ar PNG formatu, jei Tavo turimas dokumentas yra PDF formato, gali pasinaudoti viena iš puslapyje nurodytų nuorodų ir konvertuoti dokumentą į reikiamą formatą.

15 žingsnis. Paspaudęs mygtuką „Pasirinkti failą“, įkelk savo pasao pagrindinį puslapį (puslapį, kuriame matomas vardas, pavardė, asmens kodas, paso numeris, nuotrauka ir kita svarbi informacija) JPG arba PNG foramtu.

16 žingsnis. Pasirink vieną iš atsakymų: „vaccinated“ – vakcinuotas, jei esi paskiepytas, „not vaccinated“ – nepaskiepytas, jei esi nepasiskiepyjęs nuo COVID-19 ligos.

17 žingsnis. Pasirink datą, kada gavai savo pirmąją vakcinos dozę nuo COVID-19.

18 žingsnis. Įrašyk vakcinos, kuria pasiskiepyjai pavadinimą.

19 žingsnis. Paspaudęs mygtuką „Pasirinkti failą“, įkelk dokumentą (JPG ar PNG formatu), kuris įrodytų gautą pirmą šios vakcinos dozę.

20 žingsnis. Pasirink datą, kada gavai savo antrąją vakcinos dozę.

21 žingsnis. Įrašyk vakcinos, kuria pasiskiepyjai pavadinimą.

22 žingsnis. Paspaudęs mygtuką „Pasirinkti failą“, įkelk dokumentą (JPG ar PNG formatu), kuris įrodytų gautą antrą šios vakcinos dozę.

23 žingsnis. Pasirink vieną iš atsakymų: „PCR“, jei prieš išvygstant į Šri Lanką atlikai COVID-19 PGR (RT-PCR) testą, „RAT“, jei prieš išvygdamas į Šri Lanką atlikai greitąjį antigenų testą.

24 žingsnis. Pasirink datą, kada buvo atliktas COVID-19 testas, prieš kelionę į Šri Lanką.

25 žingsnis. Pasirink vieną iš atsakymų: „NEGATIVE“, jei Tavo COVID-19 tyrimo, atlikto prieš kelione, atsakymas yra neigiamas arba „POSITIVE“, jei Tavo COVID-19 trimo, atlikto prieš kelione, atsakymas yra teigiamas.

26 žingsnis. Paspaudęs mygtuką „Pasirinkti failą“, įkelk dokumentą (JPG ar PNG formatu), kuris įrodytų atliktą PGR (rt-PCR) arba antigeno testą ir gautą neigiamą tyrimo rezultatą.

27 žingsnis. Paspausk mygtuką „CONFIRM“. Paspaudus šį mygtuką, forma bus pateikta ir taisyti duomenų joje nebegalėsi, todėl prieš pateikiant užpildytą formą, dar kartą pasitikrink, ar visa informacija užpildyta teisingai.

28 žingsnis. Sėkmingai pateikus sveikatos deklaracijos formą, susiformuos QR kodas, kurį reikės parodyti oro uoste. QR kodas per kelias minutes nuo sveikatos deklaracijos formos pateikimo turėtų ateiti į registracijos metu nurodytą el. paštą. Jei taip neatsitiko, galite paspausti mygtuką „Show QR Code“, savo įrenginyje pamatysite suformuotą QR kodą, kurį galėsite išsisaugoti.

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt