Itaka Lietuva COVID-19 KEITIMO GARANTIJA

Suteikia galimybę nemokamai perkelti kelionę vėlesniam laikui, jei prieš kelionę turistui būtų nustatytas Covid-19 susirgimas ar privaloma saviizoliacija. Šią paslaugą galima įsigyti tik kelionės pirkimo metu, vėliau pridėti jos prie jau esamos rezervacijos nėra galimybių.

Sąlygos:

Jeigu prieš išvykstant į kelionę su kelionių organizatoriumi „Itaka Lietuva”, vienam iš keliautojų būtų nustatytas teigiamas COVID-19 ligos testo atsakymas, ši garantija suteikia galimybę dėl COVID-pakeisti kelionės datą/kryptį į vėlesnį laiką.
Pasinaudoti šia garantija keliautojai galės, jeigu:
1) prieš prasidedant kelionei vienam iš užsakymo dalyvių bus taikoma privaloma izoliacija ir ji apima kelionės pradžios datą, tokiu atveju GARANTIJA pritaikoma visiems keliautojams.
Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis keliautojas.
2) keliautojas ne daugiau nei prieš 72 valandas iki kelionės pradžios atliks COVID-19 testą ir jis bus teigiamas bei to pasekoje negalės keliauti (aktualus yra testo atlikimo laikas, o ne atsakymo gavimo laikas). Tokiu atveju GARANTIJA pritaikoma visiems keliautojams.
Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po teigiamo testo rezultato gavimo. Jei dėl ligos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis keliautojas.
COVID-19 KEITIMO GARANTIJA suteikia galimybę atšaukto užsakymo sumokėtą sumą perkelti naujai pasirinktai kelionei. Keitimas galimas tik į to pačio sezono kelionę, dėl naujos kelionės datos informuoti reikia per 2 savaites. Jei pasirinkta kelionė bus brangesnė - skirtumą apmoka keliautojas.
Šią GARANTIJĄ galima pridėti tik visiems kelionės dalyviams užsakymo atlikimo metu.
Ši GARANTIJA netaikoma įsigyjusiems tik aviabilietus skrydžiams.

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt