Makalius rekomenduoja

Turkija Kelios datos
255 €
3
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Kaip pigu!!! Paskutinės minutės atostogos Turkijoje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir NET 14 n. viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – TIK 255 €!!!

Nica Kelios datos
283 €
Nica
Išparduota

IŠPARDUOTA! Pigios vasaros atostogos saulėtojoje Nicoje! Skrydis iš Vilniaus ir savaitė viešbutyje – tik 283 €!!!

Maljorka Kelios datos
349 €
2
Maljorka
Išparduota

IŠPARDUOTA! NEREALUS paskutinės minutės pasiūlymas atostogoms Maljorkoje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje – TIK 349 €!!!

Turkija Kelios datos
389 €
4
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Atsibodo laukti vasaros? Keliaujam į Turkiją! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – TIK 389 €! Su vaikais – nuo 302 €!!!

Sicilija Kelios datos
236 €
3
Sicilija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Nepamirštamos pavasario atostogos Sicilijoje! Skrydis iš Kauno ir 7 n. gerame 4* viešbutyje su pusryčiais – 236 €!!!

Kreta Kelios datos
305 €
2
Kreta
Išparduota

IŠPARDUOTA! WOOOW! Savaitė savarankiškų atostogų nuostabiojoje Kretoje su skrydžiu iš Vilniaus ir viešbučiu – TIK 305 €!!!

Bulgarija Kelios datos
351 €
4
Bulgarija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Vasarą pasitik saulėtoje Bulgarijoje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 351 €!

Tenerifė Kelios datos
332 €
2
Tenerifė
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės kelionė į Tenerifę – išvykimas rytoj! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais – 332 €!!!

Turkija Kelios datos
453 €
4
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Atostogos viename gražiausių Turkijos regionų – Bodrume! Skrydis iš Vilniaus, pervežimai, bagažas ir 7 n. labai gerame 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 453 €!

Maljorka Kelios datos
424 €
4
Maljorka
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės atostogos spalvingoje Maljorkoje! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje su pusryčiais – 424 €!!!

Kampanija Kelios datos
304 €
3
Kampanija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Vidurvasario atostogos Italijos pietuose, Kampanijoje! Skrydis iš Kauno ir savaitė viešbutyje su pusryčiais – 304 €!!!

Turkija Kelios datos
339 €
5
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Tiesiog juokinga kaina paskutinės minutės atostogoms Turkijoje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. 5* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 339 €!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt