Makalius rekomenduoja

Sicilija Kelios datos
80 €
Sicilija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinė minutė į Siciliją! Tiesioginis skrydis Vilnius – Katanija – Vilnius su registruotu 20 kg bagažu – TIK 80 €!

Maldyvai Kelios datos
1699 €
4
Maldyvai
Išparduota

IŠPARDUOTA! NAUJIENA! Romantiškos ir prabangios atostogos Maldyvuose su „viskas įskaičiuota“! Skrydis su „Turkish Airlines“, bagažas, plaukimas iki salos ir 7 n. gerame 4* viešbutyje – 1699 €!!!

Bulgarija Kelios datos
265 €
3
Bulgarija
Išparduota

IŠPARDUOTA! WOW!!! Savaitės atostogos Bulgarijoje su skrydžiu ir viešbučiu bei „viskas įskaičiuota“ maitinimu – 265 €!!!

Turkija Kelios datos
289 €
4
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės atostogos Turkijoje! Skrydis iš Vilniaus su bagažu ir pervežimais bei savaitė viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 289 €!!!

Kreta Kelios datos
235 €
2
Kreta
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės atostogos Kretoje! Skrydis iš Vilniaus su bagažu ir pervežimais ir net 10 nakvynių viešbutyje su pusryčiais – TIK 235 €!!!

Maljorka Kelios datos
69 €
Maljorka
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinė minutė į Maljorką! Tiesioginis skrydis Vilnius – Maljorka – Vilnius su registruotu 20 kg bagažu – TIK 69 €!

Marokas Kelios datos
245 €
3
Marokas
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės kelionė į egzotiškąjį Maroką! Tiesioginis skrydis iš Vilniaus, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – TIK 245 €!

Tunisas Kelios datos
529 €
3
Tunisas
Išparduota

IŠPARDUOTA! Išankstiniai rudens pardavimai! Saulėtos atostogos Tunise! Skrydis iš Vilniaus su bagažu ir pervežimais bei 7 nakvynės viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 529 €!

Ispanija, Kosta Brava Kelios datos
456 €
3
Ispanija, Kosta Brava
Išparduota

IŠPARDUOTA! Liepą užkeliauk saulėtąją Ispanijos pakrantę! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 456 €!

Baris Kelios datos
140 €
Baris
Išparduota

IŠPARDUOTA! Trumpas pavasario atostogas praleisk Italijos pietuose! Skrydis iš Vilniaus ir 4 n. viešbutyje – TIK 140 €!!!

Turkija Kelios datos
372 €
5
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Lepinkis šiluma Kemero pakrantėje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 6 n. 5* viešbutyje su „ultra viskas įskaičiuota“ maitinimu – 372 €!

Bulgarija Kelios datos
425 €
4
Bulgarija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Vasaros atostogos Bulgarijoje – skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 425 €

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt