Makalius rekomenduoja

Turkija Kelios datos
451 €
5
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Smagios rudens atostogos Turkijoje visai šeimai per vaikų atostogas! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 7 n. naujame 5* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – nuo 451 €!!!

Ispanija Kelios datos
369 €
3
Ispanija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Šaunios pavasario atostogos Ispanijoje! Skrydis iš Vilniaus su bagažu ir pervežimais, savaitė viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 369 €!!!

Barselona Kelios datos
163 €
2
Barselona
Išparduota

IŠPARDUOTA! Trumpa žiemos išvyka į Barseloną! Skrydis iš Vilniaus ir 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais – 163 €!!!

Egiptas Kelios datos
395 €
4
Egiptas
Išparduota

IŠPARDUOTA! Pavasario atostogoms rinkis saulėtąjį Egiptą! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 7 n. gerame 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 395 €!!!

Kreta Kelios datos
522 €
3
Kreta
Išparduota

IŠPARDUOTA! Pavasario atostogos Kretoje! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 522 €!!!

Turkija Kelios datos
405 €
5
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Keliauk į saulėtą Turkiją ir atostogauk gerame 5* viešbutyje! Skrydis su pervežimais ir bagažu ir savaitė atostogų su „viskas įskaičiuota“ – 405 €!

Rodas Kelios datos
409 €
3
Rodas
Išparduota

IŠPARDUOTA! Saulėtos pavasario atostogos Rodo saloje! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 7 n. puikiame 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – TIK 409 €!!!

Kreta Kelios datos
455 €
3
Kreta
Išparduota

IŠPARDUOTA! Nuostabios atostogos Kretoje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. gerame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 455 €!!!

Bulgarija Kelios datos
445 €
4
Bulgarija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Nuostabios vasaros atostogos Bulgarijoje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 445 €!!!

Rodas Kelios datos
399 €
4
Rodas
Išparduota

IŠPARDUOTA! Pavasaris Rode! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir savaitė 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota – 399 €!

Bulgarija Kelios datos
315 €
3
Bulgarija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Išankstiniai pardavimai! Gegužę atostogauk saulėtoje Bulgarijoje: skrydis su bagažu ir pervežimais bei savaitė 3* viešbutyje – 315 €!!!

Neapolis Kelios datos
172 €
3
Neapolis
Išparduota

IŠPARDUOTA! Rudens atostogas praleisk Italijos pietuose, Kampanijoje! Skrydis iš Kauno ir savaitė viešbutyje su pusryčiais – 172 €!!!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt