Makalius rekomenduoja

Toliau esantys pasiūlymai išparduoti, tačiau kelionių idėjoms pasisemti rekomenduoju peržvelgti ir juos.
Suradęs patinkančią kelionę nedvejodamas kreipkis į mūsų kelionių ekspertus labas@makalius.lt arba +370 639 96444, ir jie tau pasiūlys panašiausius variantus.
Egiptas
Išparduota
Egiptas

IŠPARDUOTA! Rudens pabaigos poilsis Egipte! Skrydis, bagažas, pervežimai ir savaitė gerame 5* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ - 729 €!

Žaliasis Kyšulys
Išparduota
Žaliasis Kyšulys

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės kelionė į Žaliąjį Kyšulį! Skrydis iš Varšuvos su bagažu ir pervežimais bei savaitė 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 729 €!!!

Tenerifė
Išparduota
Tenerifė

IŠPARDUOTA! Atostogos Tenerifėje: tiesioginis skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje „HG Tenerife Sur“ su pusryčiais – 729 €!

Rodo sala
Išparduota
Rodo sala

IŠPARDUOTA! Kelionė į Rodo salą: skrydžiai, pervežimai ir 7 n. 4* viešbutyje „Blue Sea Holiday Village“ su „viskas įskaičiuota“ – nuo 729 €

Turkija
Išparduota
Turkija

IŠPARDUOTA! VIP kelionė į Turkiją! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. 5***** viešbutyje su "ultra viskas įskaičiuota" - 725 €!

Ispanija
Išparduota
Ispanija

IŠPARDUOTA! Gruodžio mėnesį ilsėkis Tenerifėje! Skrydis iš Vilniaus (12.11-12.18), bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje - 725 €!!!

Turkija
Išparduota
Turkija

IŠPARDUOTA! VIP kelionė į Turkiją! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 7 n. puikiame 5***** viešbutyje su "ultra viskas įskaičiuota" - 721 €!

Prancūzija, Les Deux Alpes
Išparduota
Prancūzija, Les Deux Alpes

IŠPARDUOTA! Slidinėjimo atostogos Prancūzijoje! Skrydis, pervežimai, bagažas, slidinėjimo pasas ir 7 n. viešbutyje – 720 €!

Prancūzija, Le Orelle
Išparduota
Prancūzija, Le Orelle

IŠPARDUOTA! Aktyvios žiemos atostogos Prancūzijos kalnuose, Le Orelle kurorte! Skrydis iš Vilniaus, pervežimai, bagažas, slidinėjimo pasas ir 7 n. apartamentuose – 720 €!

Kreta
Išparduota
Kreta

IŠPARDUOTA! Atostogos Kretoje, Graikijoje: skrydis iš Vilniaus ir savaitė 4* viešbutyje „Iberostar Creta Marine“ su pusryčiais ir vakarienėmis – 720 €

Taso sala
Išparduota
Taso sala

IŠPARDUOTA! Vasaros atostogos Taso saloje Graikijoje, puikiame 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis – 719 €

Ispanija
Išparduota
Ispanija

IŠPARDUOTA! Naujiena!!! Kruizas po Viduržemio jūrą! Skrydis, viešbutis, 7 n. plaukimas aplankant Ispanijos, Prancūzijos, Maltos, Italijos uostus, pramogos laive ir pilnas maitinimas - 718 €!!!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt