Makalius rekomenduoja

Rodas Kelios datos
325 €
3
Rodas
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės atostogos Rodo saloje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais – TIK 325 €!!!

Bulgarija Kelios datos
319 €
2
Bulgarija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Saulėtas vasaros atostogas praleisk Bulgarijoje! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje su pusryčiais – 319 €!!!

Turkija Kelios datos
219 €
3
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! FANTASTIŠKA paskutinė minutė! Skrydis, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje Turkijoje su „viskas įskaičiuota“ – TIK 219 €!!!

Kreta Kelios datos
209 €
3
Kreta
Išparduota

IŠPARDUOTA! WOW! Pažiūrėk, koks pasiūlymas paskutinės minutės atostogoms KRETOJE! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje – TIK 209 €!!!

Kosta Brava Kelios datos
305 €
3
Kosta Brava
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės atostogos Ispanijoje, Kosta Bravoje! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje – tik 305 €!!!

Turkija Kelios datos
482 €
5
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Liepos atostogos Turkijoje su visa šeima! Skrydis iš Kauno, bagažas, pervežimai ir 7 n. 5* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – nuo 482 €!

Turkija Kelios datos
299 €
4
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinės minutės kelionė į Turkiją! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir 7 n. 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 299 €!!!

Kroatija Kelios datos
369 €
2
Kroatija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Svajoji apie atostogas Kroatijoje? Tik pažiūrėk: skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. Dubrovnike viešbutyje su pusryčiais – TIK 369 €!!!

Kipras Kelios datos
204 €
Kipras
Išparduota

IŠPARDUOTA! Nerealus paskutinės minutės pasiūlymas atostogoms Kipre! Skrydis, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje – TIK 204 €!!!

Bulgarija Kelios datos
269 €
3
Bulgarija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Paskutinė minutė! Pigios atostogos Bulgarijoje! Skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje su pusryčiais – TIK 269 €!!!

Korfu Kelios datos
365 €
2
Korfu
Išparduota

IŠPARDUOTA! Vasarą palydėk Korfu saloje! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje – 365 €!!!

Turkija Kelios datos
169 €
3
Turkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! NEGALIU PATIKĖTI!!! Nedvejok ir krauk lagaminą! Savaitė Turkijoje – TIK 169 €!!! 5* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – TIK 279 €!!!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt