Mairhofenas

Mairhofenas - vienas populiariausių Austrijos slidinėjimo kurortų, pasižymintis tradicine tirolietiška atmosfera. Autentikos gerbėjai čia gali pasigrožėti miesto gatvelėmis, medžio raižiniais dekoruotais namų fasadais, susipažinti su vietiniais papročiais.

Skamba gražiai ir ramiai, ar ne? Bet palauk... Ką atsakytum, jei pasiūlyčiau keltis į trasa pavadinimu "Harakiri"? O taip - pavadinimas pasako daug ką... Tai - stačiausia trasa Austrijoje, su 78 laipsnių kampo nuolydžiu. Jei esi tam pasiruošęs - puiku! Kitu atveju geriau pasitreniruok čia pat esančioje paprastesnėje trasoje. Jei reikia, keliauk į slidinėjimo mokyklą, kur viską paaiškins ir viskuo padės profesionalus slidinėjimo instruktorius.

O po visko lėk pasimėgauti nuostabiu kurorto apres-ski gyvenimu! Gausybė parduotuvių, restoranų, barų, kavinių, diskotekų, ledo arena, vandens baseinas... Ir pavalgyti, ir pasišokti, ir visaip kitaip papramogauti  :-)  Beje - būtinai aplankyk vieną garsiausių barų pasaulyje, ledinį"Ice Bar"! Kelią į jį parodys virš įėjimo užsikorusi baltoji meška  :good:

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt