Nors atrodytų, lėktuvais keliaujame, bet apie kai kuriuos dalykus tiesiog nesusimąstome! Remtasi tikrų žmonių, tikromis patirtimis. Verta susimąstyti :)
Nors atrodytų, lėktuvais keliaujame, bet apie kai kuriuos dalykus tiesiog nesusimąstome! Remtasi tikrų žmonių, tikromis patirtimis. Verta susimąstyti :)
Jei jau taip nutiko, kad skrydžio metu jums nukrito deguonies kaukė, turėkite omenyje, kad deguonies užteks tik 15 minučių. Na, bet tam tikrai pakaktų laiko, kad pilotas Jus nutupdytų ant žemės ar... kur kitur, kur galėtumėte nevaržomai kvėpuoti.
Iš piloto patirties: „Prieš 5 metus skridau iš Los Andželo į Tokijų, kai anoniminis skambutis pranešė, jog lėktuve yra bomba, o lėktuvas tuo metu kaip tik skrido per Ramųjį vandenyną. Žinoma, pilotai yra mokomi, kaip reaguoti į tokias situacijas, bet ką tu gali padaryti, kai esi virš vandenyno? Vienintelė išeitis – išlikti ramiam ir nesukelti panikos keleiviams. Žinoma, visa kelionė buvo labai įtempta, kiekviena oro blaškos zona kėlė didžiulį nerimą.“ Gal iš tiesų geriau nieko nežinoti...
Iš kuro pildytojo patirties: „Vienintelis dalykas, su kuriuo negaliu susitaikyti savo darbe – kaip elgiamasi su gyvūnais ir ką jie patiria skrydžio metu ir prieš jį. Kol lėktuvas ruošiamas skrydžiui, neįmanoma išvengti siaubingo garso, sklindančio nuo rampos. Aš pats negaliu ten stovėti be specialių ausinių, o įsivaizduokit gyvūnėlius, laukiančius prie rampos, kol bus suleidžiami į lėktuvą. Garsas siaubingas, labai pagalvočiau prieš tai darydamas su savo augintiniu.“
Ogi patys užsitraukia užuolaidėlę ir rašo SMS! Na, dėl to lėktuvas tikrai nenukris, bet pilotams sukelia kartais ir nemažai rūpesčių.
Tiesa, specialistų teigimu net ir interneto prieigos įrenginių spinduliavimas visai nekenkia skrydžio saugumui! O tokių lėktuvų jau yra tikrai ne vienas.
Jokiu būdu negerkite vandens iš čiaupo lėktuvo tualete! O geriau apskritai venkite vandens, jei nematėte, jog jis buvo pilamas tiesiai iš buteliuko. Apskritai, lėktuvas nėra švariausia vieta, tad būkite budrūs.