Novaturo COVID ir SAVIIZOLIACIJOS pauzė

Kad atostogos taptų dar saugesnės besiaučiant koronavirusui, Novaturas siūlo įsigyti COVID ir SAVIIZOLIACIJOS pauzę. Šios paslaugos leis atidėti kelionę susirgus koronavirusu ar būtinos saviizoliacijos atveju. Nuo šiol galėsi būti tikras, kad koronavirusas kelionės nesugadins ir ji niekur nedings, o atostogos lauks Tavęs ateityje!

Norint užsisakyti šias paslaugas, kreipkis el. paštu labas@makalius.lt.

Kas yra COVID ir SAVIIZOLIACIJOS pauzė?

COVID pauzėleis vieną kartą atidėti poilsio kelionę, jei prieš atostogas Tau bus patvirtintas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas. Kaina – 19 EUR/asm. Paslauga galioja, užsakant poilsines, 2021-2022 m. žiemos sezono, keliones lėktuvu.

SAVIIZOLIACIJOS pauzė – leis atidėti poilsio kelionę, jei būsi priverstas izoliuotis dėl kontakto su sergančiu. Kaina – 19 EUR/asm. Paslauga galioja, užsakant poilsines, 2021-2022 m. žiemos sezono, keliones lėktuvu ir lėktuvo bilietus.

COVID paketas – COVID pauzė + SAVIIZOLIACIJOS pauzė. Kaina – 38 EUR/asm. Paslauga galioja, užsakant poilsines, 2021-2022 m. žiemos sezono, keliones lėktuvu ir lėktuvo bilietus.

Kokia yra COVID ir SAVIIZOLIACIJOS pauzių nauda?

 • COVID PAUZĖ ir SAVIIZOLIACIJOS PAUZĖ leidžia vieną kartą keisti poilsio kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ar sezoną.
 • Šia paslauga galima pasinaudoti iki kelionės pradžios likus ne mažiau nei 24 val., pateikiant teigiamą COVID-19 testo rezultatą (ne vėliau nei per 24 val. nuo jo išdavimo) ar būtinybę izoliuotis patvirtinantį dokumentą.

Sąlygos

COVID pauzė:

 • Paslauga gali būti pridedama prie anksčiau atlikto kelionės užsakymo, jei iki kelionės liko ne mažiau kaip 14 dienų.
 • Būtina informuoti Makaliaus kelionių ekspertus apie teigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą ir pateikti tai įrodantį dokumentą, kuriame taip pat būtų pateikta asmenį identifikuojanti informacija. Teigiamą rezultatą patvirtinantį dokumentą reikia pateikti ne vėliau nei per 24 val. nuo jo išdavimo ir likus ne mažiau nei 24 val. iki išvykimo. Keičiant kelionę, kelionės kaina yra perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
 • Asmeniui patvirtinus teigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą, kelionės keitimo galimybe gali pasinaudoti tik toje konkrečioje sutartyje ar rezervacijoje nurodyti asmenys. Išimtis taikoma tik šeimoms, kurių kartu keliaujantys vaikai iki 16 m. amžiaus yra nurodyti kitoje sutartyje ar rezervacijoje, sudarant sąlygas jiems kartu pasinaudoti keitimo galimybe.
 • Kelionės keitimas galimas tik tuo atveju, jei toks keitimas yra įmanomas, t. y. galimos kitos datos, trukmės, viešbučiai, kambarių tipai, yra laisvų vietų lėktuve ir t.t.
 • Keičiant kelionę visa už keičiamą kelionę sumokėta suma yra įskaitoma į naujos kelionės kainą (išskyrus paslaugos COVID PAUZĖ kainą).
 • Jei keičiant kelionę, naujos kelionės kainos vertė yra mažesnė nei pirmosios kelionės, kainos skirtumas negrąžinamas.
 • COVID pauzė gali būti užsakoma tik visiems sutartyje ar rezervacijoje nurodytiems asmenims (naudojantis šią paslauga keliaujančių asmenų skaičius ir keliaujantys asmenys negali būti keičiami).
 • Paslauga taikoma visoms poilsio kelionėms lėktuvu ir Y ir YD klasės „Novaturo“ užsakomųjų skrydžių bilietams.
 • Jei iki kelionės pradžios paslauga nepasinaudojama, sumokėta suma už COVID pauzę negrąžinama.
 • Vaikams iki 2 metų šį paslauga teikiama nemokamai.

SAVIIZOLIACIJOS pauzė:

 • Asmuo, norėdamas pasinaudoti SAVIIZOLIACIJOS pause, privalo informuoti Makaliaus kelionių ekspertus apie jam paskirtą saviizoliaciją. Saviizoliacijos laikotarpis turi apimti kelionės pradžios datą. Pranešti reikia kaip įmanoma ankščiau, bet ne vėliau kaip likus 24 valandoms iki kelionės pradžios. Būtina pateikti saviizoliaciją įrodančius dokumentus, kuriuose taip pat būtų pateikta asmenį identifikuojanti informacija. (NVSC pažyma). NVSC pažyma turi būti išversta sertifikuotame vertimų biure į anglų kalbą su vertimų biuro arba notaro patvirtinimu.
 • Kelionės keitimo galimybe gali pasinaudoti tik toje pačioje sutartyje ar rezervacijoje nurodyti asmenys. Išimtis taikoma šeimoms, kurių kartu keliaujantys vaikai iki 16 m. amžiaus yra nurodyti kitoje sutartyje ar rezervacijoje, sudarant sąlygas jiems kartu pasinaudoti kelionės keitimo galimybe.
 • Asmuo, kuriam nustatyta privaloma saviizoliacija, poilsinės kelionės lėktuvu keitimo galimybe gali pasinaudoti vieną kartą, sudarant naują kelionės sutartį, tiek pirminės tiek naujai sudarytos kelionės sutarties „Auksinė galimybė“ sąlygą netenka galios.
 • Keičiant kelionę, kelionės kaina yra perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
 • Jei keičiant kelionę, naujos kelionės kainos vertė yra mažesnė nei pirmosios kelionės, kainos skirtumas negrąžinamas.
 • Keitimas galimas tik tuo atveju, jeigu toks keitimas yra įmanomas, t. y. galimos kitos kelionės datos, trukmės, viešbučiai, kambarių tipai, yra laisvų vietų lėktuve ir pan.
 • Ši paslauga gali būti užsakoma tik visiems sutartyje ar rezervacijoje nurodytiems asmenims (nuo dvejų metų amžiaus), o taikant šią paslaugą keliaujančių asmenų skaičius ir keliaujantys asmenys negali būti keičiami.
 • Paslauga taikoma visoms poilsio kelionėms lėktuvu ir Y ir YD klasės „Novaturo“ užsakomųjų skrydžių bilietams.
 • Jei iki kelionės pradžios paslauga nepasinaudojama, sumokėta suma už SAVIIZOLIACOJOS pauzę negrąžinama.
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt