Papildomos „ITAKA Lietuva“ paslaugos

Kartu su Makaliumi planuoji leistis į kelionių organizatoriaus „ITAKA Lietuva“ organizuojamą kelionę? Tuomet siūlau susipažinti su galimomis papildomomis paslaugomis ir savo kelionę paversti dar komfortiškesne.

Multi pakeitimų garantija

Klientai įsigiję kelionės pasiūlymus su Multi pakeitimų garantija, turės teisę į neribotą rezervacijos pakeitimą likus ne mažiau nei 22 dienoms iki išvykimo. Šiuo laikotarpiu galėsite pakeisti išvykimo datą (keitimas įmanomas tik į to paties sezono pasiūlymus), trukmę (išskyrus keitimą į trumpesnę atostogų trukmę), kryptį, viešbutį, kambario tipą.

Kaina: 40 Eur/asm. 2-12 metų vaikams – 20 Eur/asm.

Sąlygos:

 • Atliekant kelionės keitimą taikomos keitimo dieną galiojančios kainos;
 • Atlikus kelionės keitimą ir išlaikant tą patį keliaujančiųjų skaičių, naujo užsakymo kaina negali būti daugiau negu 10 proc. mažesnė nei pirminiame užsakyme. Jeigu keitimas atliekamas į pasiūlymą kuris yra daugiau negu 10 proc. pigesnis už pirminį užsakymą kaina bus pakoreguota taip, kad kainų skirtumas neviršytų 10 proc. pirminio užsakymo kainos;
 • Grįžus prie užsakymo parametrų, buvusių prieš pakeitimus, atliktus pagal Multi pakeitimų garantijos sąlygas, taikoma pradinė kaina, buvusi prieš pakeitimus.
 • Garantija taikoma tik kelionių paketams, kurie vykdomi kelionių organizatoriaus „ITAKA Lietuva“ užsakomaisiais skrydžiais.
 • Ši garantija nėra taikoma skrydžių bilietams, kelionių paketams ar pasiūlymams, organizuojamiems su reguliariųjų ar žemų kaštų skrydžių bendrovėmis, taip pat dinaminiams paketams.
 • Keliaujančių asmenų skaičius bei keliaujantys asmenys (jų vardai ir pavardės) negali būti keičiami.
 • Nepasinaudojus paslauga, pinigai nėra grąžinami.

Asmens duomenų keitimas

Esant poreikiui kelionę perleisti kitam asmeniui, bendru turisto ir kelionės organizatoriaus susitarimu galima pakeisti keliaujančiojo asmens duomenis.

Kaina: 50 Eur/asm.

Sąlygos:

 • Turistas priėmęs sprendimą perleisti savo kelionę kitam asmeniui turi nedelsiant apie tai informuoti;
 • Norint pasinaudoti šia paslauga, kreiptis el. paštu labas@makalius.lt;
 • Kelionės perleidimas kitam asmeniui gali įvykti tik abipusiu (perleidžiančio turisto ir kelionės organizatoriaus) susitarimu.

Nesikeičiančios kainos garantija

Klientams, įsigijusiems nesikeičiančios kainos garantiją, garantuojame, kad rezervuotos kelionės kaina nesikeis iki išvykimo dienos. Oro uosto, transporto kaštų ir kitų mokesčių padidėjimas neturės įtakos rezervuotos kelionės kainai.

Kaina kelionėms iki 7 nakvynių imtinai – 15 Eur/asm.
Kaina kelionėms virš 7 nakvynių – 25 Eur/asm.

Sąlygos:

 • Paslauga gali būti užsakoma kelionės rezervavimo metu;
 • Ši paslauga netaikoma įsigyjusiems tik skrydžio bilietus užsakomaisiais reisais ir kelionėms, kuriose skrendama reguliariais reisais.

Kelionė su kūdikiu

Vaikams iki dviejų metų (kūdikiams) saugumo sumetimais atskiros vietos lėktuvuose nėra skiriamos. Vaikai iki dviejų metų lėktuvuose keliauja ant vieno iš tėvų kelių.

Kaina (užsakomuosiuose skrydžiuose) – 35 Eur/asm.
Kaina (reguliariuose skrydžiuose) – priklauso nuo skrydžius vykdančios oro linijų bendrovės

Sąlygos:

 • Paslauga automatiškai įtraukiama į kelionės kainą, įsigijant kelionės paketą bei įsigijant tik užsakomojo skrydžio bilietus;
 • Su vienu suaugusiuoju gali keliauti tik vienas vaikas iki dviejų metų.
  Prašome užpildyti privalomus laukus!
  Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
  Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
  Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt