Saugumo reikalavimai keliaujantiems iš Lenkijos oro uostų

Saugumo reikalavimai atvykstantiems į Lenkiją

Atvykstantiems iš Šengeno erdvei priklausančių šalių:

Keliaujantiems į Lenkija netaikomi jokie su COVID-19 susiję saugumo reikalavimai.

Lietuva priklauso Šengeno erdvei.

  • Visi Enter Air ir Smartwings vykdomų skrydžių keleiviai privalo atsispausdinti ir užpildyti sveikatos deklaraciją. Užpildytą deklaraciją registracijos metu reikia perduoti aptarnavimo darbuotojui oro uoste. Tai būtina norint gauti įlaipinimo kortelę ir tai bus tikrinama kiekvieno skrydžio metu (iš Lenkijos ir į Lenkiją), todėl kiekvienas turėtų turėti 2 kopijas. Formos pridedamos prie kelionės dokumentų.

  Enter Air sveikatos deklaracijos forma

  Smart Wings sveikatos deklaracijos forma

  Saugumo reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

  Nuo 2022-05-01 asmenims, atvykstantiems ar grįžtantiems į Lietuvą iš bet kokios užsienio šalies, jokie COVID-19 saugumo reikalavimai nebėra taikomi.

  Saugumo reikalavimai keliaujantiems iš Lenkijos į kitas šalis

  Dominikos Respublika

  • Saviizoliacija ir testavimosi reikalavimai nėra taikomi.
  • Keliautojai privalo užpildyti elektroninę formą atvykstant ir išvykstant iš Dominikos Respublikos. Rekomenduojame formą užpildyti likus 72 valandoms iki kelionės, atsispausdinti arba padaryti QR kodo ekrano kopiją bei ją pateikti atsakingiems asmenims prieš kelionę.
  • Atvykus, oro uoste gali būti matuojama temperatūra, keliautojams, turintiems COVID-19 viruso simptomų, gali būti atliekamas greitasis COVID-19 testas.

  Informacija atnaujinta 2022-04-06

  Kanarų salos

  Keliaujantiems į Ispaniją iš ES ar Šengeno erdvei priklausančių valstybių jokie COVID-19 saugumo reikalavimai nebėra taikomi.

  Informacija atnaujinta 2022-08-29

  Kuba

  • Visi keliautojai, atvykstantys į Kubą, prieš skrydį privalo užpildyti elektroninę formą. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.
  • Visi keliautojai, atvykę į Kubos oro uostą, privalo užpildyti sveikatos deklaracijos formą. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.
  • Visi keliautojai (vyresni nei 12 metų), atvykstantys į Kubą, turi pateikti pilną vakcinaciją nuo COVID-19 įrodantį dokumentą ir neigiamą PGR (RT-PCR) testo rezultatą, atliktą ne ankščiau nei 72 valandas prieš atvykimą į Kubą (laikas yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo).
  • Atvykus į oro uostą Kuboje, keliautojams atsitiktine tvarka gali būti atliktas COVID-19 PGR (RT-PCR) testas ar kita sveikatos patikra.
  • Kiekvienas keliautojas, atvykstantis į Kubą, privalo turėti medicininių ir nelaimingų atsitikimų draudimą, kuris taip pat padengia riziką, susijusią su COVID-19. Patikrinimas dėl draudimo atliekamas Kubos oro uoste po nusileidimo.

  Informacija atnaujinta 2022-01-10

  Madagaskaras

  Keliaujantiems į Madagaskarą netaikomi jokie su COVID-19 susiję saugumo reikalavimai.

  Informacija atnaujinta 2022-08-22.

  Zanzibaras

  • Likus 24 val. iki atvykimo į Zanzibarą, privaloma užpildyti internetinę formą. Užpildžius formą, bus sugeneruojamas unikalus kodas, kurį reikės pateikti atsakingoms tarnyboms, atvykus į Zanzibaro oro uostą.
  • Nevakcinuotiems keliautojams (nuo 5 m.) privaloma atlikti COVID-19 PGR (RT-PCR) testą, testas turėtų būti atliktas likus ne mažiau nei 72 val. prieš atvykimą į Zanzibarą. Dokumentas turi būti anglų kalba, išduotas tyrimų laboratorijos, medicinos įstaigos ar ištrauktas iš esveikata.lt, prisijungus prie asmeninės paskyros.
  • Vakcinuoti keliautojai privalo pateikti dokumentus anglų k., įrodančius, jog asmuo yra pilnai paskiepytas ir nuo paskutinės vakcinos dozės praėjo ne mažiau nei 14 d. ES skaitmeninis sertifikatas yra priimamas
  • Zanzibaro oro uoste reikės užpildyti papildomą COVID-19 sveikatos informacijos kortelę.
  • Asmenims, kuriems pasireiškia ligos simptomai ar tiems, kurie atvyksta iš aukštos rizikos šalių, Zanzibaro oro uoste gali būti prašoma atlikti greitąjį testą, kurio kaina – apie 25 USD/asmeniui.

  Informacija atnaujinta 2022-04-06

  Keliaujantiems į Žaliojo Kyšulio salas netaikomi jokie su COVID-19 susiję saugumo reikalavimai.

  Informacija atnaujinta 2023-01-12.

  Prašome užpildyti privalomus laukus!
  Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
  Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
  Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt