Saugumo reikalavimai pažintinėms kelionėms autobusu į Latviją

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Laukiantiems ar dar tik planuojantiems atostogas, pateikiame visą svarbiausią informaciją susijusią su saugumo reikalavimais vykstant į pažintines keliones autobusu. Visų keliaujančių prašome būti sąmoningiems ir tiek vykstant į kitą šalį, tiek grįžus į Lietuvą laikytis visų rekomenduojamų saugumo reikalavimų.

Saugumo reikalavimai autobuse

Ruošdamiesi kelionei, pasirūpinkite apsauginėmis kaukėmis bei dezinfekuojančiu skysčiu. Vienkartines medicinines kaukes rekomenduojame keisti naujomis kas 2-3 valandas. Dezinfekuojančiu skysčiu bus galimybė pasinaudoti ir autobuse, kelionės metu.

Keliautojams, vyresniems nei 6 metai, rekomenduojama autobuso viduje dėvėti apsaugines kaukes. Autobusuose bus įrengtos ir keleivių naudojimui paruoštos rankų dezinfekavimo priemonės.

Autobusuose reguliariai valomi ir dezinfekuojami dažnai liečiami paviršiai (rankenos, turėklai ir pan.), dezinfekcija atliekama ne rečiau kaip kartą per dieną. Autobuso kondicionavimo sistemose įrengiami Hepa filtrai.

Latvijos saugumo reikalavimai

Nuo 2022 m. balandžio 1 d., keliaujant į Latviją iš Lietuvos, jokie COVID-19 saugumo reikalavimai nebėra taikomi.

Nors COVID-19 ribojimai Latvijoje yra panaikinti, tačiau šalies viduje, norint naudotis įvairiomis paslaugomis, lankytis renginiuose ar pan., gali būti prašoma pateikti dokumentus, įrodančius, jog asmuo yra vakcinuotas nuo COVID-19 ir nuo paskutinės vakcinos dozės nėra praėję daugiau nei 270 d. arba asmuo yra persirgęs koronavirusu per paskutines 180 d. Šią sąlygą nustato pats paslaugos teikėjas.

Saugumo reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

Nuo 2022-05-01 asmenims, atvykstantiems ar grįžtantiems į Lietuvą iš bet kokios užsienio šalies, jokie COVID-19 saugumo reikalavimai nebėra taikomi.

Atnaujinta 2022-05-03

 

 

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt