Slidinėjimo kelionės 2018

Italija, slidinėjimas Val Rendene Kelios datos
465 €
Italija, slidinėjimas Val Rendene
#

IŠPARDUOTA! Naujuosius metus pasitik slidinėdamas Italijos kalnuose! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 nakvynės viešbutyje - 465 €!

Prancūzija, Les Deux Alpes Kelios datos
759 €
4
Prancūzija, Les Deux Alpes
#

IŠPARDUOTA! Keliauk slidinėti į Prancūzijos Les 2 Alpes! Skrydis, bagažas, pervežimai, 7 n. 4* apartamentuose ir 6 d. slidinėjimo pasas - 759 €

Gruzija, Gudauri Kelios datos
590 €
Gruzija, Gudauri
#

IŠPARDUOTA! Slidinėjimas didžiausiame Gruzijos kurorte - Gudauri! Skrydis, pervežimai, 7 n. su pusryčiais ir 6 d. slidinėjimo pasas – 590 €!

Austrija, Solden Kelios datos
590 €
Austrija, Solden
#

IŠPARDUOTA! Slidinėjimas Austrijoje puikiame Solden kurorte su kelionės vadovu! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. apartamentuose - 590 €!

Andora, Grandvalira Kelios datos
521 €
4
Andora, Grandvalira
#

IŠPARDUOTA! Žiemos atostogos Andoroje! Skrydis iš Varšuvos, pervežimas ir 7 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis - 521 €

Slidinėjimas Italijoje Kelios datos
523 €
Slidinėjimas Italijoje
#

IŠPARDUOTA! Žiemos atostogos stilingiausiame Italijos slidinėjimo kurorte! Skrydis iš Varšuvos, bagažas ir 7 n. 4* viešbutyje su maitinimu - 523 €!

Austrija, Zalbachas Kelios datos
691 €
3
Austrija, Zalbachas
#

IŠPARDUOTA! Žiemos pramogos Austrijos Alpėse - Zalbache! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis - 691 €

Italija, Val di Fassa Kelios datos
525 €
3
Italija, Val di Fassa
#

IŠPARDUOTA! Žiemos atostogos Italijos kalnuose Val di Fassos regione! Skrydis, bagažas, pervežimai ir savaitė viešbutyje su maitinimu - 525 €!!!

Austrija, Bad Gaštainas Kelios datos
420 €
3
Austrija, Bad Gaštainas
#

IŠPARDUOTA! Slidinėjimas puikiame Austrijos kurorte – Bad Gaštaine! Skrydis, bagažas, pervežimai ir 7 n. viešbutyje su pusryčiais – 420 €

Italija, Livinjas Kelios datos
465 €
2
Italija, Livinjas
#

IŠPARDUOTA! Žiemos pramogos Livinjo kurorte Italijoje! Skrydis, bagažas, pervežimas ir 7 nakvynės apartamentuose - tik 465 €!!!

Prancūzija, Paradiski Kelios datos
509 €
4
Prancūzija, Paradiski
#

IŠPARDUOTA! Slidinėjimas šauniausiame Prancūzijos regione Paradiski! Skrydis, bagažas, pervežimai, inventoriaus gabenimas ir 7 n. 4* viešbutyje – 509 €!!!

Italija, Val di Solė Kelios datos
669 €
3
Italija, Val di Solė
#

IŠPARDUOTA! Savaitės slidinėjimo kelionė į Val di Solės regioną Italijoje! Skrydis, pervežimai ir 7 n. gerame viešbutyje su maitinimu – 669 €!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt