Tez Tour išankstinių pardavimų sąlygos 2022

Prasidėjo 2022 m. Tez Tour vasaros kelionių sezonas! Net nepastebėsi, kai orai ims šilti ir norėsis pakelti sparnus ten, kur oras dar šiltesnis, o saulė dar ryškesnė! Todėl jau dabar metas planuoti savo pavasario-vasaros atostogas. Planuodamas kelionę jau dabar, gali pasinaudoti išskirtinėmis išankstinių pardavimų sąlygomis.

1. Užsisakius kelionę iš anksto, pradinė įmoka – 10% kelionės kainos. Likusi kelionės kainos dalis turi būti sumokėta ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.
*Įsigijus keliones, kurių išvykimas yra nuo rugsėjo 1 d. pagal išankstinio pirkimo sąlygas, pradinė įmoka privalo būti apmokėta Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną, o likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 diena, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.

2. Užsisakius kelionę iš anksto, suteikiamas nemokama kelionių sąlygų keitimo galimybė.
*Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos (pavardė, kelionės data, kelionės trukmė, turistų skaičius, apgyvendinimo ar maitinimo tipas, numerio kategorija), kai sutartis sudaryta pagal išankstinio pirkimo nuolaidų sąlygas, turisto pageidavimu gali būti keičiamos likus ne mažiau kaip 21 dieną iki kelionės pradžios, tačiau taikomos keitimo dieną galiojančios kelionės kainos.

3. Užsisakius kelionę iš anksto, suteikiama 14 d. pinigų grąžinimo garantija!
*Jeigu užsakyta kelionė neįvyks dėl COVID-19 įvestų apribojimų, visi už kelionę sumokėti pinigai bus grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų.

 

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt