Makalius.lt žurnalas

Ar jau turi naują „Makaliaus kelionės“ žurnalo numerį?

Rudeniškas, spalvotas ir įdomus kaip niekad – toks jau tas naujasis „Makaliaus kelionių“ numeris!

Įspūdingiausias kelionių akimirkas sudėjau į naująjį „Makaliaus kelionių“ žurnalo numerį. Jame skaityk apie itin egzotišką pasaulio vietą - Naująją Zelandiją! Keliautoja Rūta su dar trim draugais automobilių išmaišė visą kitą pasaulio pusę. Trijų savaičių įspūdžius su netikėčiausiomis istorijomis skaityk naujajame numeryje. Daug nuotraukų, patarimų ir tikrų išgyvenimų!

Artėjant žiemai nepamiršau ir slidinėjimo entuziastų. Makaliaus kelionių ekspertė Liucija kiekvieną žiemą vyksta slidinėti, o šįkart sutiko papasakoti apie kiek neįprastą slidinėjimo kryptį - Gruziją! Kaip susiplanuoti pigią kelionę - tiesiai iš Liucijos lūpų. Kita ne ką mažiau įdomi patirtis - kaip per 10 valandų išmokti kalbą, išvykti vienai į kitą šalį ir bandyti išgyventi. Rezultatas neįtikėtinas! O jei nenori vykti į užsienį ir šitaip eksperimentuoti, rinkis, kur atostogauti Lietuvoje - Birštonas ar Anykščiai?

Taip pat skaityk patarimus, jei ketini vykti į Kroatiją, kaip elgtis užsienyje, o smagiausioji žurnalo dalis - Makaliaus vakarėlio akimirkos! Šventėme gimtadienį, naujojo biuro atidarymą ir egzotinių kelionių pradžią! Tris kartus VALIO! Beje, kas laukėt kelionės į Siciliją tęsinio - jis čia pat! Malonaus skaitymo!

Semkis minčių ir idėjų – gal ir pats susigundysi kur nors nukeliauti? O jei turi pasiūlymų, gražių kelionių nuotraukų ar kelionių istorijų, rašyk mums dalyvauju@makalius.lt – mielai pasidalinsime su skaitytojais!

Žurnalą gali įsigyti visose spaudos platinimo vietose bei didžiuosiuose prekybos centruose. Čiupk, kol yra, nes tiražas ribotas!

 

makalius Nr10_virselis

 

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt