Kelionės autobusu

Rundalė-Ryga-Sigulda Kelios datos
69 €
Rundalė-Ryga-Sigulda
Išparduota

IŠPARDUOTA! Vasaros savaitgalio idėja: ekskursija Rundalė – Ryga – Sigulda su nakvyne 4* "City Hotel Teater" viešbutyje Rygoje ir pusryčiais - 69 € !!!

Anykščiai
39 €
Anykščiai
Išparduota

IŠPARDUOTA! Dienos išvyka į Anykščius su Makaliumi: kelionė autobusu, šaunios ekskursijos, duonos kepimas, vyno degustacija - tik 39 €!

Talinas-Stokholmas Kelios datos
99 €
Talinas-Stokholmas
Išparduota

IŠPARDUOTA! Naujos pavasario datos!!! Kruizas Baltijos jūra su nakvynėmis kajutėse: Talinas-Stokholmas su apsilankymu Rygoje - tik 99 € !!!

Prancūzijos Alpės Kelios datos
499 €
Prancūzijos Alpės
Išparduota

IŠPARDUOTA! Užkariauk Prancūzijos Alpių viršūnes! Kelionė autobusu su žygio vadu, ekskursijomis ir nakvynėmis stovyklavietėje - 499 €!!!

Rumunija Kelios datos
409 €
Rumunija
Išparduota

IŠPARDUOTA! 8 dienų pažintinė kelionė į Drakulos gimtinę - Rumuniją! Nakvynės viešbučiuose, ekskursijos, degustacija ir Makaliaus staigmena - tik 409 €

Kroatija Kelios datos
299 €
Kroatija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Kelionė į Pietų Kroatiją, aplankant Slovėniją, Plitvicos parką ir 4 d. poilsio su nakvynėmis jaukiuose nameliuose netoli jūros kranto - 299 €!!!

Dresdenas
Išparduota

IŠPARDUOTA! Savaitgalis Vokietijoje, aplankant Meiseną, Dresdeną, Saksonijos Šveicariją ir didžiausią diksilendo festivalį Europoje - 169 €!!!

Talinas-Stokholmas (žiema) Kelios datos
99 €
Talinas-Stokholmas (žiema)
Išparduota

IŠPARDUOTA! Kruizas Baltijos jūra su nakvynėmis kajutėse: Talinas-Stokholmas su apsilankymu Rygoje - tik 99 € !!!

Naujieji Varšuvoje prabangiai Kelios datos
229 €
Naujieji Varšuvoje prabangiai
Išparduota

IŠPARDUOTA! Pigesnės paskutinės vietos! Nerealiausi Naujieji metai: kelionė su Makaliumi į prabangų aukščiausią 5* Varšuvos viešbutį "Intercontinental Warsaw" (12.31-01.02) su pervežimu ir pusryčiais - 195 €!

Aukštieji Tatrai Kelios datos
169 €
Aukštieji Tatrai
Išparduota

IŠPARDUOTA! PASKUTINĖ MINUTĖ! Žiemiška Slovakija: kelionė autobusu, nakvynės viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis, ekskursinė programa + DOVANA šventinė vakarienė - 149 €!

Lenkija Kelios datos
135 €
Lenkija
Išparduota

IŠPARDUOTA! Atsilaisvino 2 vietos! Makaliaus kelionė į prabangų 5* viešbutį "InterContinental Warsaw" su pusryčiais, pervežimu, aplankant POP princesės Rihannos koncertą - 135 €

Stokholmas Kelios datos
189 €
Stokholmas
Išparduota

IŠPARDUOTA! Įspūdingi Naujieji metai! Kruizas Baltijos jūra, aplankant Rygą, Taliną ir Stokholmą + DOVANA Naujametinė šventinė vakarienė laive - 189 €!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt