Naujametinės kelionės 2025

Toliau esantys pasiūlymai išparduoti, tačiau kelionių idėjoms pasisemti rekomenduoju peržvelgti ir juos.
Suradęs patinkančią kelionę nedvejodamas kreipkis į mūsų kelionių ekspertus labas@makalius.lt arba +370 639 96444, ir jie tau pasiūlys panašiausius variantus.
„Nykščio namai“
Išparduota
Anykščiai
„Nykščio namai“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Anykščiuose! 1 arba 2 nakvynės pačiame miesto centre su šventine vakariene ir naujametiniu vakarėliu „Auksinis Holivudas“ su Rasa Kaušiūte, pusryčiais ir apsilankymu vandens bei pirčių erdvėje 2, 3 ar 4 asmenims!

„Harmony Park“
Išparduota
Prienai
„Harmony Park“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI „Harmony Park“! Rinkis sutikimą 2 asmenims su šventine vakariene, Milėjos Stankevičiūtės ir Jessicos Samuolytės Silveiros koncertu arba Indrės Stonkuvienės ir Vido Bareikio programa, nakvynę su pusryčiais, apsilankymu baseinų ir pirčių komplekse, binauraline terapija!

„Amberton Green SPA“
Išparduota
Druskininkai
„Amberton Green SPA“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Druskininkuose! 2 arba 3 nakvynės 5* „Amberton Green SPA“ 2 asmenims su pusryčiais, pasirinkta procedūra, neribotais apsilankymais vandens ir pirčių erdvėje!

„Grand Baltic Dunes“
Išparduota
Palanga
„Grand Baltic Dunes“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Palangoje! Net 2 nakvynės viešbutyje „Grand Baltic Dunes“ 2 asmenims su pusryčiais, putojančiu gėrimu, 360 laipsnių video asmenukių platformos pramoga!

Žaliasis Kyšulys
Išparduota
Žaliasis Kyšulys

IŠPARDUOTA! Kelionė į Žaliąjį Kyšulį: skrydžiai iš Varšuvos, pervežimai ir apgyvendinimas ekonominio tipo 4* viešbutyje „Hotel Murdeira Village Resort“ su „viskas įskaičiuota“ – nuo 849 €

„Vanagupė“
Išparduota
Palanga
„Vanagupė“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Palangoje! 2 nakvynės viešbutyje „Vanagupė“ su pusryčiais, 4 patiekalų vakarienė, vakaro vedėjų Gabrielės Martirosian ir Pauliaus Skučo programa, Martyno Kavaliausko koncertas, apsilankymai vandens kompleksuose 2 asmenims arba šeimai!

Sodeliškių dvaro sodyba
Išparduota
Biržai
Sodeliškių dvaro sodyba

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Sodeliškių dvaro sodyboje! Rinkis sutikimą su vedėjo Tomo Eigerto programa, grupės „Čilinam“ pasirodymu, 3 patiekalų vakariene, didžėjumi, taip pat 1 arba 2 nakvynes su pusryčiais, apsilankymu baseino ir sūkurinės vonios erdvėje!

„Vytautas Mineral SPA“
Išparduota
Birštonas
„Vytautas Mineral SPA“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI „Vytautas Mineral SPA“ su „Gala“ vakariene, neribotais gėrimais, Vaivos Adomaitytės muzika, ugnies ir garso šou bei LIEPOS MONDEIKAITĖS koncertu, nakvynė, pusryčiai, apsilankymai baseinuose ir pirtyse 2 asmenims arba šeimai!

„Vila Komoda“
Išparduota
Palanga
„Vila Komoda“

IŠPARDUOTA! NAUJŲJŲ METŲ penkių patiekalų degustacinė vakarienė istorinėje viloje Palangos širdyje!

„Eglės sanatorija“
Išparduota
Birštonas
„Eglės sanatorija“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI! 2 arba 3 nakvynės „Eglės sanatorijoje“ su visu maitinimu, procedūromis bei neribotais apsilankymais vandens ir pirčių komplekse 2 arba 1 asmeniui, arba šeimai!

„Conti Hotel“
Išparduota
Vilnius
„Conti Hotel“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Vilniaus senamiestyje! Gurmaniška vakarienė su šventiniu didžėjaus Aidas Sounds grojaraščiu atnaujintame viešbutyje „Conti Hotel“!

„Corner Hotel“
Išparduota
Vilnius
„Corner Hotel“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI sostinėje! 1 arba 2 nakvynės viešbutyje „Corner Hotel“ Vilniaus Naujamiestyje 2 asmenims su pusryčiais ir vėlyvu išvykimu!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt