Naujametinės kelionės 2023

Toliau esantys pasiūlymai išparduoti, tačiau kelionių idėjoms pasisemti rekomenduoju peržvelgti ir juos.
Suradęs patinkančią kelionę nedvejodamas kreipkis į mūsų kelionių ekspertus labas@makalius.lt arba +370 639 96444, ir jie tau pasiūlys panašiausius variantus.
„Eglės sanatorija“
Išparduota
Druskininkai
„Eglės sanatorija“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI! 2 arba 3 nakvynės „Eglės sanatorijoje“ su maitinimu visą dieną, procedūromis, pramogomis bei neribotais apsilankymais vandens ir pirčių komplekse 2 arba 1 asmeniui, arba šeimai!

Milanas
Išparduota
Milanas
Kelios datos

IŠPARDUOTA! Kelionė į Milaną: skrydis iš Vilniaus ir 3 arba 4 n. apgyvendinimas 4* viešbutyje „WorldHotel Casati 18“ – 459 €

„Harmony Park“
Išparduota
Prienai
„Harmony Park“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI „Harmony Park“! Nakvynė 2 asmenims su pusryčiais, neribotu apsilankymu baseinų ir pirčių komplekse, binauraline terapija, šventine vakariene ir magiška programa su Mantu Wizzard bei koncertu!

EGO SPA
Išparduota
Birštonas
EGO SPA

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI „EGO SPA“! Šventinis Naujųjų metų sutikimo vakaras su vakariene ir muzikine programa, taip pat gali rinktis 1 arba 2 nakvynes 2 asmenims su šventiniais pusryčiais, apsilankymais baseinuose bei pirtyse

„Vanagupė“
Išparduota
Palanga
„Vanagupė“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Palangoje! 2 nakvynės viešbutyje „Vanagupė“ 2 asmenims su pusryčiais, šventinė Naujųjų metų vakarienė su programa ir Donato Montvydo koncertu, apsilankymai dviejuose vandens kompleksuose!

„Gradiali“
Išparduota
Anykščiai
„Gradiali“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI! 1 arba 2 nakvynės Anykščiuose, pusryčiai, šventinė vakarienė, gėrimai, muzikinė programa su vedėju ir grupės „Vanilinis dangus“ koncertu, didžėjus ir pirtis 2, 3 arba 4 asmenims!

„Radisson Hotel Kaunas“
Išparduota
Kaunas
„Radisson Hotel Kaunas“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI „Radisson Hotel Kaunas“ 2 asmenims! Rinkis su pusryčiais, šventine vakariene, gyva saksofono muzika, neribotais apsilankymais saunoje ir treniruoklių salėje, 1 arba 2 nakvynes!

„Gabija“
Išparduota
Palanga
„Gabija“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Palangoje! 2 nakvynės viešbutyje „Gabija“ 2 asmenims su pusryčiais, gurmaniška vakarienė, šventinė programa su vedėju Žygimantu Geču ir atlikėja ANŽELA, didžėjus, apsilankymai vandens erdvėje! Rinkis ir 3 asmenims

„Holiday Inn Vilnius“
Išparduota
Vilnius
„Holiday Inn Vilnius“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Vilniaus centre! Rinkis nakvynę viešbutyje „Holiday Inn Vilnius“ 2 asmenims su pusryčiais, taip pat šventinę vakarienę su pasitikimo gėrimu „Rib Room“ restorane

„Victoria Hotel Klaipėda“
Išparduota
Klaipėda
„Victoria Hotel Klaipėda“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI „Victoria Hotel Klaipėda“! Rinkis sutikimą SKY bare, „Gurmanų maskaradą“ su vakariene, Alen Chicco ir grupės „Pelenai“ koncertu, 1 arba 2 nakvynes su pusryčiais, apsilankymais vandens ir pirčių erdvėje 1, 2 asmenims arba šeimai!

„Courtyard by Marriott Vilnius“
Išparduota
Vilnius
„Courtyard by Marriott Vilnius“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI sostinėje! Sutikimo vakaras „Courtyard by Marriott“ viešbutyje Vilniaus centre su austrių degustacija, vaišėmis, gėrimais, EVOS ir Artūro Anusausko koncertu. Rinkis ir su nakvyne bei pusryčiais!

„Mercure Klaipėda City“
Išparduota
Klaipėda
„Mercure Klaipėda City“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI moderniajame „Mercure Klaipėda City“! Rinkis gurmanišką šventinę vakarienę su EVOS SALT koncertu ir didžėjaus muzika, nakvynę su pusryčiais ir apsilankymu pirtyje!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt