Naujametinės kelionės 2023

Toliau esantys pasiūlymai išparduoti, tačiau kelionių idėjoms pasisemti rekomenduoju peržvelgti ir juos.
Suradęs patinkančią kelionę nedvejodamas kreipkis į mūsų kelionių ekspertus labas@makalius.lt arba +370 639 96444, ir jie tau pasiūlys panašiausius variantus.
„Nykščio namai“
Išparduota
Anykščiai
„Nykščio namai“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Anykščiuose! Rinkis šventinę vakarienę su muzikine programa pačiame miesto centre, taip pat 1 ar 2 nakvynes su apsilankymu vandens ir pirčių erdvėje! 2, 3 ar 4 asmenims

„Sofijos rezidencija“
Išparduota
Birštonas
„Sofijos rezidencija“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Birštone! Nakvynė 2 asmenims karališkame kambaryje tik suaugusiesiems skirtame viešbutyje „Sofijos rezidencijoje“ su pusryčiais!

„Pajūrio sodyba“
Išparduota
Šventoji (Palanga)
„Pajūrio sodyba“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Šventojoje! 2 nakvynės „Pajūrio sodyboje“ 2 asmenims! Gali rinktis ir su šventiniais pusryčiais, taip pat poilsį 3 arba 4 asmenims

„De Lita“
Išparduota
Druskininkai
„De Lita“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Druskininkuose! Rinkis 2 nakvynes su pusryčiais, šventine gurmaniška Naujųjų metų vakariene 2, 3 ar 4 asmenims!

Paliesiaus dvaras
Išparduota
Ignalina
Paliesiaus dvaras

IŠPARDUOTA! NAUJAMETINĖ puota Paliesiaus dvare! Rinkis Naujųjų metų sutikimą su koncertu, vakariene, degustacija, itališkų šokių pamoka!

„Best Western Santaka“
Išparduota
Kaunas
„Best Western Santaka“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Kauno centre! Rinkis šventinę vakarienę su koncertine programa, taip pat nakvynę su pusryčiais, saldėsiu ir putojančiu gėrimu kambaryje 2 asmenims arba šeimai!

Bistrampolio dvaras
Išparduota
Panevėžys
Bistrampolio dvaras

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI dvare! 1 arba 2 nakvynės su pusryčiais, naujametinė programa su atlikėju Vaidu Dzežulskiu, šventinė vakarienė, gėrimai, fejerverkai 2 arba 3 asmenims!

„All Seasons Palanga“
Išparduota
Palanga
„All Seasons Palanga“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Palangoje! Nakvynė „All Seasons Palanga“ apartamentuose miesto centre su vaišėmis ir pramogomis 2, 3 arba 4 asmenims!

„Belvilis“
Išparduota
Molėtai
„Belvilis“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI! Nakvynė viešbutyje „Belvilis“ 2 asmenims su šventine vakariene, programa, didžėjumi, fejerverkais, pusryčiais, apsilankymu vandens ir pirčių erdvėje! Rinkis ir 3 bei 4 asmenims

„Navalis“
Išparduota
Klaipėda
„Navalis“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Klaipėdoje! 2 nakvynės viešbutyje „Navalis“ su pusryčiais, šventine vakariene, gyvai atliekama muzika, privačiu apsilankymu pirtyse 2, 3 arba 4 asmenims!

„Palanga Park Hotel“
Išparduota
Palanga
„Palanga Park Hotel“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI Palangoje! 2 nakvynės viešbutyje „Palanga Park Hotel“ su pusryčiais, šventine vakariene, gyvai atliekama muzika, privačiu apsilankymu pirtyse 2, 3 arba 4 asmenims!

„Karpynė“
Išparduota
Raseiniai
„Karpynė“

IŠPARDUOTA! NAUJIEJI METAI! 1 arba 2 nakvynės sodyboje „Karpynė“, šventinė vakarienė, koncertinė Dainiaus Griešiaus ir Augustės Žičkutės programa, didžėjus, pusryčiai, apsilankymai baseino, sūkurinės vonios ir pirties erdvėje 2 arba 3 asmenims!

Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt