DUK apie Makaliaus organizuojamas keliones ir COVID-19 riziką

Dėl nuolat kintančios epidemiologinės situacijos ir vyraujančios koronaviruso infekcijos, suprantame, kad planuojant kelionę gali jaustis ne visiškai saugiai. Tačiau Makalius rūpinasi savo keliautojais! Todėl pateikiu atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie Makaliaus organizuojamas keliones ir COVID-19 riziką.

 1. Kas, jeigu dėl įvestų naujų saugumo reikalavimų kelionė negalės įvykti?
  Jei kelionės organizatorius būtų priverstas atšaukti kelionę dėl to, kad jos nebegalima vykdyti, pasikeitus saugumo reikalavimams, pasiūlysime Tau vieną iš alternatyvų – pakeisti kelionės datą, pasinaudoti kuponu, kuriuo galėsi įsigyti bet kokią kitą mūsų parduodamą kelionę iki kupono galiojimo pabaigos arba pateikti prašymą pinigų grąžinimui. Pasirinkus pinigų grąžinimo variantą, pinigus įsipareigojame grąžinti per 5 darbo dienas (tokiu atveju Civilinis kodeksas pinigus grąžint įpareigoja per 14 darbo dienų).
 2. Kas bus, jei prieš kelionę gausiu teigiamą COVID-19 testo rezultatą?
  Jei prieš išvykstant į kelionę gausi teigiamą COVID-19 rezultatą, kelionės atšaukimas vyktų pagal įprastas kelionės sutarties sąlygas, t.y. būtų taikoma bauda, skirta padengti nuostoliams, atsiradusiems kelionės organizatoriui, už paslaugas, kurių apmokėjimo nebegalima susigrąžinti. Tam, kad sumažintume finansinę riziką, rekomenduojame įsigyti BTA draudimą su suplanuotos kelionės atšaukimo galimybe.
 3. Kas būtų, jei kelionės metu susirgčiau COVID-19?
  Tau būtų taikoma saviizoliacija, o esant reikalui ir medicininis gydymas. Tokiu atveju papildomos išlaidos už medicininę priežiūrą ir gydymą atitenka pačiam keliautojui, todėl rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų bei kelionės nutraukimo draudimą. Daugiau informacijos apie BTA kelionių draudimo sąlygas dėl COVID–19 rizikos.
 4. Kas būtų, jei dėl finansinių sunkumų Makalius nebegalėtų vykdyti savo organizuojamų kelionių?
  Nors toks scenarijus sunkiai tikėtinas, tačiau jei dėl finansinių sunkumų kelionės vykdyti negalėsime, visus savo įsipareigojimus esame apdraudę net 1 500 500 Eur. Todėl patirtos Tavo išlaidos bus kompensuojamos.
 5. Kokie saugumo reikalavimai taikomi važiuojant į konkrečią šalį?
  Vykstant į konkrečią šalį, saugumo reikalavimai nuolat kinta. Todėl prieš vykdamas atostogauti būtinai pasitikrink saugumo reikalavimus, taikomus šalyje, į kurią keliauji. Nuorodą į konkrečiai kelionei taikomus COVID-19 saugumo reikalavimus rasi kelionės pasiūlymo aprašyme.
  Saugumo reikalavimai kelionėms lėktuvu
  Saugumo reikalavimai kelionėms autobusu
Prašome užpildyti privalomus laukus!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Nepavyko išsiųsti žinutės, patikrinkite laukelius.
Galite susisiekti el. paštu: labas@makalius.lt